onurgokce kullanıcısının son içeriği

1. onurgokce

Yardım Instagram Dark Mode Nasıl Kapatılır? (EU Rom)

Dostlar merhaba, Instagram dark mode kendi kendine aktif oldu ve hiçbir şekilde kapatılmıyor. Telefon ayarlarında da (Mi 5S - EU Rom) bununla ilgili bir çözüm bulamadım. Bir yolu yordamı var mıdır? Teşekkürler şimdiden.
  2. onurgokce

Yardım İmei Silinir mi?

Hocam BL kilidi açık ve TWRP yüklü. Derdimi hazır yakalamışken size sorayım, benim mi 5S'im miui 10'a geçince resmen sapıttı. İnanılmaz kasıyor ve ısınıyor. Sizce ne yapmalıyım? iPhone'dan geçmiş birisi olarak, yeniden yüklemenin iPhone'da bir şeyleri çözdüğüne hiç şahit olmadım. Xiaomi'de...
  3. onurgokce

Yardım İmei Silinir mi?

Konuyu belki cevaplayan çıkar. Global ROM'dayım EU rom'a geçsem imei uçar mı?
  4. onurgokce

Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

Arkadaşlar merhaba, çok fazla kasma vs. benzeri sorun yaşadım güncellemeden sonra, farklı bir roma geçmemi veya downgrade etmemi tavsiye eder misiniz? Not: rom değiştirirken dosya/uygulama kaybım oluyor mu? Oluyorsa çözümü var mı? Teşekkürler şimdiden.
  5. onurgokce

Hocam merhaba, Dediğinizi denemiştim o da olmamıştı ama sanırım TWRP sürümüm eski olduğu için olmuyordu, şimdi güncelledim TWRP'yi, şu an yüklüyor sorun yok gibi. Teşekkürler.
  6. onurgokce

Dostlar selam, bana da global stabil rom güncellemesi geldi indiriyorum yükle diyorum telefon kapanıyor, TWRP ekranı geliyor öylece duruyor. Yükleme vs. yapmıyor. Ne yapmam gerek?
  7. onurgokce

Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Updater uzerinden guncelledim, inanilmaz kasiyor telefon. Reset attim hala ayni, neden boyle anlamadim. Mi5S
  8. onurgokce

Haber Android 7 (Nougat) MIUI 9 Güncelleme gelecek telefonlar

Mi 5S cihazıma hala gelmiş değil. Beklemekten bıktık artık.
  9. onurgokce

Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Biraz kibar olun lütfen...
  10. onurgokce

Rehber Xiaomi Mi5s TWRP Yükleme Anlatımı

Arkadaşlar merhaba, 8.2.1.0'da bu twrp'yi kullanabilir miyim yoksa güncel twrp mi beklemem gerek?
  11. onurgokce

Mı 5s miui 8.2.1.0 geldi..

Bildirimlerde ne değişti ben anlayamadım?
  12. onurgokce

Yanıtınız için teşekkür ederim, basılı tutulduğunda çıkıyor da 3. parti uygulamalar desteklemediği için pek işlevi kalmıyorlar.
  13. onurgokce

Hocam benim cihazım 4/128 o yüzden 3D touch var ama işlevi yok ki? Nerede kullanıyorsunuz siz?
  14. onurgokce

Yardım Mi5s Kamera Pembe Çizgi Sorunu

%100 emin olmamakla birlikte sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum, sizi üzmek istemezdim ama aldığınız yere götürseniz iyi edersiniz. Global forumda bir kullanıcısı sizinle aynı sorunu yaşıyormuş ve forum yetkilisi "Kindly bring your phone to the nearest official Mi Service center and let...
  15. onurgokce

dolby atmos

Merhaba, Ben de forumdan öğrenmiştim, Xiaomi Mi 5S cihazımda hem kulaklık hem hoparlör sesi az geliyordu, bununla sesin seviyesi yükseldi, buna yarıyor.
Üst Alt