OnurG kullanıcısının son içeriği

1. OnurG

Yardım Ghost Screen ( Hayalet ekran) sorunu

Ekran değişti arkadaşlar.
  2. OnurG

Yardım Önerdiğiniz SMS Uygulaması var mı?

Malum RedmiNote8 Pro da sms uygulamasında sıkıntılar var bazen bildirim gelmiyor ve sms deki linke tiklayamiyoruz. Önerdiğiniz başka sms Uygulaması var mı? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. OnurG

Yardım SMS Bildirimleri Gelmiyor

//Sorun düzelmedi.. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. OnurG

Güncellemesi geldikten sonra oldu. SMS uygulamasının güncellemesini kaldırdım sorun düzeldi Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. OnurG

Sesli ya da ekrana gelicek şekilde bildirim gelmiyor SMS de. Aynı sorunun yaşayan var mı? Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. OnurG

Soru İndirilenler

Güncelleme dosyası. Silebilirsiniz. Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. OnurG

Yardım Mobil Veri Sorunu Hk.

Simlerin yerini değiştirip deneyin ya da sim karti ayarlari kisminda otomatik şebeke bulmayi kapatıp manuel olarak tt i seçin Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. OnurG

Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

Nasıl bir problem daha da açıklar mısınız
  9. OnurG

Sohbet Redmi Not 8 Wolte Nasıl Aktif Edilir

Ben durumu ve volte aktivasyon işleminin ilerleyiş durumunu bildiğim için bu ithamda bulundum. Hani bana boşuna 'vay efendim volte yok,yok efendim o cihazda çalışmaz' ayakları yapmasın diye.
  10. OnurG

Sıfır yani mağazadan mı satın aldınız? 1575470682 Hocam daha önce TT de çalıştığımı belirttim konuyu bildiğimi ilettim :D Belki de bu yüzden yardımcı oldular
  11. OnurG

Xiaomi nin bazi modelleri henüz türk telekom sistemine tanımlı olmadığı için eğer ki destekliyor ise Türk Telekom müşteri hizmetlerine arıza kaydı biraktiriyorsunuz ve aktif ediyorlar. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. OnurG

Neye göre etmezler, redmi note 7 için aradım ertesi güne volte aktif edildi.
  13. OnurG

Türktelekom müşteri hizmetlerini arayın aktif ederler.
  14. OnurG

Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

Normal
  15. OnurG

MIUI 11 Redmi Note 7 Global Kararlı MIUI 11 V11.0.4.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

Herhangi problemi yok yükledim. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt