onurberk96 kullanıcısının son içeriği

1. O

Rehber Mi Note 3 Düşük Ahize Sesi ve Konuşurken Karşı Tarafa Kendi Sesinin Gitmesi ÇÖZÜMÜ

Anlatım zaten detaylı ancak bu çözüm Xiaomi Mi Note 3 modeli için, gördüğüm kadarıyla sizin cihazınız ise Huawei P30. Kendi telefon modelinizle ilgili bir bölümde yardım isterseniz yardım edeceklerdir.
  2. O

Yardım Mi Note 3 ahize sorunu

Cihazınız rootlu mu?
  3. O

Rehber Mi Note 3 Düşük Ahize Sesi ve Konuşurken Karşı Tarafa Kendi Sesinin Gitmesi ÇÖZÜMÜ

Benim kullandığım ES File Manager PRO sürümü 1.1.4.1 , o yüzden arayüz olarak farklılık gösteriyor. İsterseniz bir de 1.1.4.1 sürümünü indirip deneyin, izinleri detaylı göstermesi ve sizin de onların üzerinde değişiklik yapabiliyor olmanız gerekiyor normalde. 1556323449 Rica ederim hocam ne...
  4. O

Siz klasörün izinlerine bakmışsınız hocam, ben direkt sizin değişiklik yaptığınız dosyanın izinlerinden bahsediyordum, bir de onları kontrol edebilir misiniz? 1556290900 Teşekkürler hocam, ben de mesajı tamamlayıp gönderdikten sonra karar verdim zatenIdea~~
  5. O

Merhaba, dosya izinleriyle alakalı bir durum sizinki. Dosyaya basılı tuttuğunuzda sağ üstteki seçenekler sekmesinden "Özellikler" kısmını bulun. İngilizce kullananlarda "Properties" yazar. Oradan dosya izinlerini değiştirip yazma yetkisi de verin dosya için. Düzenlemeyi yaptıktan sonra izinleri...
  6. O

Rica ederim hocam, umarım faydalı olmuştur. Telefondan telefona dosyalar ve dosyaların içindeki satırlar farklılık gösterebiliyor. Anlattığım şeyler uyuyor mu diye deneyebilirsiniz, ya da bahsettiğim klasör içindeki mixer_.xml dosyalarını paylaşırsanız bir göz atıp deneyebiliriz.
  7. O

Merhaba, uzun zamandır bu durumdan dolayı sıkıntı yaşıyordum fakat internette bu konuda cihazımız için net bir yönlendirme yok, bazıları ahizenin kirden tıkandığını söylüyor fakat durumun böyle olmadığı aşikar, kullananlar zaten bilirler. Bugün kendi kendime mixer_paths.xml dosyasını kurcalarken...
  8. O

Yardım Mi Note 3 ahize sorunu

Merhaba, ben de uzun zamandır bu durumdan dolayı sıkıntı yaşıyordum, bugün kendi kendime mixer_paths.xml dosyasını kurcalarken çözüme ulaştım. Anlatacağım şeyler hem DÜŞÜK AHİZE SESİ PROBLEMİne çözüm olurken, aynı zamanda karşının sesinin kendine gitmesini de önlüyor. Öncelikle düşük ahize sesi...
Üst Alt