onur23_xx kullanıcısının son içeriği

1. onur23_xx

Rehber Redmi Note 8 Pro Hard Brick Önlemi

sağolun hocam teşekkürler
  2. onur23_xx

telefon kapalı halde direk bağlayacak mıyız
  3. onur23_xx

Hocam öncelikle herkese merhaba sp flash tooldan flashlamak için telefona ne yapmak gerekiyor, yani telefonu kapatıp güç + ses kısma ya bastığımda çince bi menü çıkıyor. Bu romu nasıl flashlayacağız annlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  4. onur23_xx

Yardım MIUI Uygulama Kasası Hisse Senetleri Kayboldu!

Aynen hocam fakat maalesef hala hisseler yok. Sizin konuda bir hocam başka uygulama kasasından bahsetmiş açıklar umarım.
  5. onur23_xx

Hocam heralde xiaomi yazılımı geri çekti. Öyle düşünmeye başladım ben. Yoksa mutlaka geri gelirdi bu kadar uğraştan sonra. 1584658348 Onda da durum aynı hocam. Zaten çalışıyorken bir anda gitti, ne bişey kurduk ne bişey sildik. 1584658561 İlk önce güncellemelerini kaldırdım hocam kurmadan önce...
  6. onur23_xx

Hocam aptoide üzerinden tekrardan kurulum yaptığımda şu şekilde haberler isimli kart geldi. Ancak hala hisse senetleri gelmedi maalesef..
  7. onur23_xx

Hocam bölge değiştirmeyi denedim Hindistan vs. Uygulama verilerini silmeyi denedim, güncellemeleri kaldırdım gelmeyince tekrar güncelledim. Bana mısın demedi hala yok ortada.
  8. onur23_xx

Hocam peki cihazınız nedir? Bir de nasıl geri getirebiliriz biliyor musunuz?
  9. onur23_xx

Herkese iyi akşamlar öncelikle. Yaklaşık 1 saat kadar önce bi borsaya bakıyım diye uygulama kasasına girdim. Girmemle hisse senetleri kısmının kaybolması bir oldu. Ne yaptıysam geriye getiremedim. Gelecek yardımlar için şimdiden hocalarıma teşekkürler..
  10. onur23_xx

Çözüldü Rehbere Otomatik Numaralar Ekleniyor!

Numaralar geri geliyor hocam
  11. onur23_xx

Teşekkürler hocam servis iptalini yaptım geri gelmez ise numaralar buraya tekrardan editlerim.
  12. onur23_xx

Eyvallah hocam peki numaraları rehberden gizleme gibi bir durum var mı miui nin telefon uygulamasındaki gibi
  13. onur23_xx

Arkadaşlar merhaba öncelikle telefonda operatör değiştirdiğimden beri sürekli olarak kendi hizmet numaralarını rehbere kopyalıyor. Ben siliyorum ardından hemen tekrar geliyor. Bu duruma bir çare bulabilir miyiz. Gelen numaralar şu şekilde; *#*#4636#*#* menüsünden de numaraları şu şekilde buldum...
Üst Alt