ontix kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru 12T OS1.0.5.0.ULQEUXM sürümünü deneyen var mı ?

Tıpkısının aynısı. Ayarlar kısmı, wifi açma kapama ekranı, birkaç ikon ve bildirim rengi değişince yeni işletim sistemi mi oluyor? Miui 15 bile denilmesi ayıp olur buna. 14.1 bu. Ayrıca işletim sistemi hala 12gb yer kaplıyor.
  2. O

Haber Global android 14 geldi...

Ekran kilitliyken saatin konumu değişmiş başka da bir şey görmedim. Tıpkısının aynısı. 5 GB ne indi anlamadım.
  3. O

Yardım Xiaomi 12T Y.D kaydı gelir mi?

E evet. Çalıntı telefon olmuş oluyor legal olmadığı için. Vergi ödemediğin için de hırsızlık yapmış oluyorsun. Bu hırsızlık 85milyonu içeriyor ve doğal olarak 85 milyon kişinin kul hakkını da içeriyor. Adam öldürsen daha iyi yani. Devletten vergi kaçırmanın günahı ve hatta doğmamış insanların...
  4. O

Yardım Xiaomi 12T Y.D kaydı gelir mi?

Birader adam gibi helal cihazlar alın hem ahiretinizi yakmayın hem de böyle beklemeyin
  5. O

Yardım Mi Box S Görüntü Kasma Sorunu (FPS)

Bu cihaz berbatmış. 1 yıl önce öylesine aldım. Görüntüler berbat. Akıcı tek bir içerik izlenedim. Resmen 10fps yayın izletiyor. Kaçak lig tv siteleri gibi yayın var cihazda.
  6. O

Sohbet bademciklerini aldıran var mı

6 yaşında bademcik ameliyatı olmuştum. Bademcik nasıl birşey bilmiyorum doğal olarak ama yılda 1 kere üşütmeye bağlı olarak vucut hassaslığı dışında hiç hasta olmuyorum. Ameliyat olduktan sonra doktorun istediğin kadar dondurma yiyebilirsin demesi çok güzel birşeydi. Bunu çok net hatırlıyorum...
  7. O

Soru 12T ekran süresi

Merhaba, bu telefondan ne kadar ekran süresi alıyorsunuz acaba? Hiç oyun oynamıyorum. Sadece Chrome, WhatsApp ve Telegram kullanımım var. 7 saat* civarı görüyorum ben. Varsayılan ekran tazeleme ayarında kullanıyorum. *%100den %20ye kadar
  8. O

MIUI 11 Mi 8 - Global Kararlı Rom V11.0.5.0 İndirme Bağlantıları

Tam ekran modunda altta uzun bir çizgi çıkıyor. Nedir bu. Kapatamadım.
  9. O

Rehber Batarya Şarj Döngüsü Sayısına Bakma

14 aylık telefon
Üst Alt