onrhnemr kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım MIUI 12.0.5 Global Kararlı Sürüm Geldi !

Üzücü olmuş. Teşekkür ederim ilginiz için. İyi forumlar
  2. O

Yardım MIUI 12.0.5 Global Kararlı Sürüm Geldi !

Arkadaşlar iyi forumlar, Mi 9T kullanıcısıyım. Bugün sabah itibariyle 12.0.5 sürümü geldi ve güncelledim.. Ancak 12.0.3 sürümünde de olması gereken bazı özellikler hala telefonuma gelmedi. Bazı videolar da gördüğüm şeyler çok hoş. Örneğin ekstra bir ses özelliği.. Ses Yardımcısı olarak geçiyor...
  3. O

Rehber Temalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık olsun hocam gene de teşekkür ederim ☺️
  4. O

Bende bu şekilde hocam..
  5. O

Evet hocam uygulamaları test ettim wp bip SMS telefon çağrıları hepsi tamam. Ama Instagram düşmüyor kilit ekranına..
  6. O

Hocam iyi akşamlar, forumu biraz araştırdım başka konularda da buna cevaplar verilmiş. Öncelikle Mi 9T kullanıcısıyım. Cihazımda herhangi bir tema arayüz vs hiç bir eklenti yüklü değil. Telefonun kendi içindeki yüklü olan şeyleri kullanıyorum. Ortam ekranı özelliği de aktif durumda. Bu...
  7. O

İpucu Miui10 kilit ekranı bildirimleri (Çözüm)

Arkadaşlar iyi forumlar.. En fazla yorum bu konunun altında olduğu için buraya yazmayı uygun gördüm. MIUI11 kilit ekranındaki bildirim sorunu bende de mevcut ancak sadece instagram bildirimleri için. 6 sayfada da yazan yorumlara baktım.. bütün bildirim ayarlarım açık olmasına rağmen instagram...
Üst Alt