onderkanber kullanıcısının son içeriği

1. onderkanber

Çözüldü Gorseldeki adımsayar bölümü nasıl iptal edilir

Ayarlardan arama kısmından bölge yazıp bölgenizi Türkiye olarak seçin. Muhtemelen bölgeniz Hindistan olarak seçili
  2. onderkanber

Yardım test premium set

Telefon Rn 7 iki gün önce MIUI 12 güncellemesi ni burdan indirerek ota üzerinden yaptım. Gayet stabil hiç bir sıkıntı yok. Lakin ortalama her 15 dakikada (tahmini) bir alt orta ekranda test premium set yazısı çıkıp 3 saniye sonra kayboluyor. Nedir bilgisi olan varmı. Ne yapmam gerek
  3. onderkanber

Yardım İnternet tarayıcılarının donması

Anlaşılan cihazla değil de redmi nin and.10 ile sorunu var
  4. onderkanber

Yardım İnternet tarayıcılarının donması

Arkadaşlar tel android 10 aldığımdan beri tüm tarayıcılar Chrome opera vs. Belli bir süre aralıkla 15 sn 20 sn donuyor. Örneğin sayfa içeriğine girdiğimde gazete olabilir yada burasısı aşağı kaydırırken donup kalıyor. geri plandan ana ekranı açıyorum sonra tekrar son uygulamalardan tarayıcıyı...
  5. onderkanber

Tema Saat+hava+adım sayar+müzik çalar widgeti

Nasıl uygulanıyor global versiyon için
  6. onderkanber

Yardım Redmi note 7 android 10 güncelleme sonrası simge sorunu

Merhabalar tel rn7 global kararlı android 10 güncelleme aldı fakat uygulama simgelerinin bazıları tema yüklediğimde değişmiyor kare kalıyor ayrıca uygulama çekmesinde de durum aynı. Çözümünü varmı? rootsuz 1595793426 1595793562 görüldüğü üzere bazı simgeler kare bazıları değil normalde...
  7. onderkanber

Duyuru XiaomiTools.com Güncellendi

ya dalgınlık mı dikkatsizlik mi ne diyim com u farketmemişim hocam ben utulity sandım
  8. onderkanber

Duyuru XiaomiTools.com Güncellendi

emeğinize sağlık Türkçe desteği var mı
  9. onderkanber

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

hayırlı bayramlarımız olsun
  10. onderkanber

Çözüldü Redmi Note 7 MTP Sorunu!

win 10 64 bitte bende aynı sorunu yaşıyorum. xiaomi utulity telefonu görmüyor çözümü yazarsanız çom memnun olurum
  11. onderkanber

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

O zaman madalya zamanı
  12. onderkanber

Rom Redmi Note 7 için Stock ve Custom Rom'lar (GÜNCEL)

ben global kararlı kullanıyorum malesef onda da var 11den sonra böyle oldu. 12yi bekliyorum oda ancak kararlı olan yıl sonu gelir
  13. onderkanber

Yardım whatsap aero medya indirme hatasi

hocam peki bildirimler ile sıkıntı yaşıyormusunuz ve areonun hangi uzantılı versiyonunu kullanıyorsunuz
Üst Alt