onat kullanıcısının son içeriği

1. onat

MIUI 13 POCO F3 GT (ares) Hindistan Kararlı Rom V13.0.4.0.SKJINXM İndirme Bağlantıları

4-5 gündür kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok hocam.
  2. onat

MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

Bu rom da, yeni sürüm çıktığında güncelleme nasıl oluyor, her yeni sürümde bat dosyası çalıştırılınca telefon sıfırlanıyor mu ?
  3. onat

Soru Redmi K40 gaming Çin vs hindistan romu kararsızım

Üstad sen diyorsun ki şimdi, elindeki cihazı sat gitsin :)
  4. onat

Rom Poco F2 Pro/Redmi K30 Pro Global Kararlı V12.0.3.0.QJKMIXM İndirme Bağlantısı

Tek kusuru 33 watt bağlayınca ekrandaki rakamlar sapıtıyor
  5. onat

MIUI 12 Mi Note 10 / Pro - Global Kararlı V12.0.1.0.QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Recorevy yazanı ilk sayfadan indirip kurun.
  6. onat

MIUI 12 Mi Note 10 / Pro - Global Kararlı V12.0.1.0.QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Aynı problem mi 9 da olmuştu, 6 ayda düzelttiler, gurupta yazmayan kalmadı, geri dönüş yapmayan kalmadı, tüm diller test edilmeden neden sürerler bilmiyorum.
  7. onat

MIUI 12 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Ben cihazı batarya ve kamera için değiştirdim, note 10 tarafından devam ederim :)
  8. onat

Rom Mi 9 Avrupa (EAA) Kararlı V12.0.1.0.QFAEUXM İndirme Bağlantısı

Yok kardeşim bildirim de sıkıntı :) böyle büyük güncellemeler de aklında olsun MIUI 10 dan 11 e geçti, 11 den 12 ye geçti, hard format şart, temiz kurulum yaptım hiç bir sıkıntı yok, cihazın kayıtlı ise yapma, ve yapacak isen parmak izi yüz tanıma, Google dan çıkış yapmadan yapma.
  9. onat

Uygulama [Android 10] MI 9 Google Kamera v7.3.018 Urnyx05-v2.1

Yeni versiyon çıktı hocam, https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.0.apk
  10. onat

Soldan çekince ekranı bildirimler, sağdan çekince ekranı kontrol paneli geliyor aradığınız yerler orada.
  11. onat

Mi 9T modelinden sonra çıkan cihazların hepsinde Google ile anlaşma yaptı ondan önce çıkan modeller arama ve mesaj uygulaması orijinal MIUI Google değil, ve tel reklamlı anlaşma yaptıkları cihazlar reklamsız menüler, uygulama çekmecesi senin resmini attığın değil orjinal Google markette olan.
Üst Alt