Ömür Kaya kullanıcısının son içeriği

1. Ömür Kaya

Yardım Videoların ve Seslerin Düzenli Takılması

Sürüm düşürdük hocam. Öyle çözüldü
  2. Ömür Kaya

Hala bir çözüm yok. Konuşurken ses de kesiliyor. Anlık olarak telefon çöküyor gibi bir şey oluyor ama sadece mikrofon ve hoparlörde oluyor bu. Medya hizmetleriyle ilgili bir aplikasyon çöküyor sanırsam ama anlam veremedim. Video izlersen donuyor, ses dinlersen donuyor. Telefonda kasma yok ama...
  3. Ömür Kaya

Merhabalar, son iki haftadır POCO M3 cihazımda videolarda ve seslerde donmalar, takılmalar yaşıyorum ve bunlar düzenli aralıklarla oluyor. Sıfırladığımda düzeldi ama bir iki gün içinde tekrarlamaya başladı, video playerında sıkıntı var galiba, anlamlandıramadım...
  4. Ömür Kaya

MIUI 12.5 Poco F2 Pro/K30 Pro (Lmi) - Çin Kararlı Rom V12.5.5.0.RJKCNXM İndirme Bağlantıları

Ben çin romu kullanıyorum, böyle bir konunun açılması çok iyi oldu. Güncelleme notlarıyla birlikte paylaşırsanız çok daha iyi olur.
  5. Ömür Kaya

Soru Miui 12.5.1 Yeni animasyonlar

Büyük ihtimalle 13'e geçene kadar verecekleri güncellemelerde bu özellikler verilecektir. Şu an çin romunda bahsi geçen tüm özellikler var. Her güncellemede ufak ufak yayınlayacaklardır diye düşünüyorum.
  6. Ömür Kaya

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

Tek çare format data yapıp akabinde pcden veya usbden rom dosyalarını vs atmak. Restart atarsanız tekrar 0mb'a düşer. root için twrpsiz bir yöntem var onu kullanabilirsiniz. (Şu anlık format data olmadan bu sorunu çözmenin bir yolu yok)
  7. Ömür Kaya

Yardım OK Google'ı (Voice Match) nasıl aktif ederim?

İngilizce öncelikli dil olduğu için yapamazsın. Çözümünü bizimle de paylaşırsan sevinirim.
  8. Ömür Kaya

Asistan panelinden dil penceresini de gönderebilir misiniz?
  9. Ömür Kaya

Google hesabınıza da ayrıca eklemeniz lazım. Benim Google hesabımda ikinci dil olarak İngilizce ekli durumda.
  10. Ömür Kaya

Asistan dillerinden İngilizceyi ekleyip üst kısıma taşırsan aktif hale getirebilirsin. Ek olarak Türkçe eklersen Türkçe olarak sorduğun soruları Türkçe cevaplar.
  11. Ömür Kaya

Soru sim 2 rsa koruması mi 10t pro

Forum içerisinde bu tarz bilgiler paylaşmak yasak, bunu istemek de yasak. Gerekli başlıkları Google'da aratırsanız illa ki bulursunuz
  12. Ömür Kaya

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

Bölgenizi Almanya olarak değiştirin ve tekrar güncellemeyi kontrol edin, büyük ihtimalle gelecektir.
  13. Ömür Kaya

Soru Mi.10T Pro alindi. tesekkurler STOYA

Katılıyorum ama ben de custom romlara alışamıyorum. Yeterli bir bilgisayar aldığımda kendim için modladığım bir custom rom hazırlamak gibi bir planım var.
  14. Ömür Kaya

Soru Mi.10T Pro alindi. tesekkurler STOYA

POCO F2 Pro çok güzel bir cihaz ama yazılımsal sıkıntıları göz önünde bulundurunca söylemeye dilim varmıyor. Mi cihazları tercih etmenizi tavsiye ederim
  15. Ömür Kaya

Soru POCO X3 Pro'ya IMEI Atılıyor mu ?

Sim başına 4 ay kullanım süreniz var, yılbaşından sonra sıfırlanıyor dolayısıyla gelecek senenin 8.ayına kadar IMEI atmanıza gerek yok. Yasa dışı olarak IMEI atmak şimdilik mümkün görünmüyor, gerekli belgeleri sağladığınızda yasal olarak kayıt yaptırabilirsiniz.
Üst Alt