omrfrkbyrk kullanıcısının son içeriği

1. O

MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

Herhangi bi aksaklık yaşamadım. NFC ile ödeme bile yaptım. Sadece yüz tanıma faal değil.
  2. O

Play Store üzerinden edinebilirsiniz. Ücretsizdir. Fakat şu an Android12 Alpha kullanıyorum telefonumda. İnanılmaz hızlı. Sanki piyasaya yeni çıkmış telefon gibi 🤣 Geekbench sonucunu da paylaşıyorum.
  3. O

Hocam Activity Launcher ile ekteki görüntüde işaretli ayarı performansa çevirdim şu an gayet daha hızlı ve şarja da etkisi olmadı. Hiç bataryası değişmemiş cihazım ile 5 saati görüyorum ekran süresinde.
  4. O

Diğer Mi8 Güncelleme verilmemesi

Evet sana katılıyorum dostum. iOS 7 ile piyasaya çıkan iPhone 5S bile iOS 12.5 sürümüne kadar güncelleme aldı. 2018 yılı cihazı olan Mi 8 ve üstelik amiral gemisi klasmanında piyasaya çıkan bir cihazın MIUI 10 - 11 ve 12 olmak üzere 3 sürümde kaderine terkedilmesini saçma buluyorum.
  5. O

Sohbet Miui 12.0.2 den eu roma gecmeye değer mi ?

12.0.4 sürümü 2 yıllık telefon 5 saati rahat çıkarıyor orta yoğun kullanımda 1621288441 %10-15 arasında şarja takıyorum hiç 0 a kadar indirmedim.
  6. O

Sohbet Miui 12.0.2 den eu roma gecmeye değer mi ?

Kesinlikle geç dostum. Xiaomi.eu MIUI official takımının vermediklerini veriyor her türlü
  7. O

Soru Mi 8 kullancıları olarak MIUI 12.5'tan beklentileriniz neler

Full Wipe yani format data yapıp kuruyosun bu kadar. Ekstra bir durum yok. Magisk yüklemek zorunda da değilsin
  8. O

Uzaklara gitmeye gerek yok Redmi Note 7 12.5 betada hala :D
  9. O

Her cihaza yapılır fakat f2fs dosya sistemi UFS donanımlarda işe yarıyor. Cihazınız UFS donanımın da ise etkisini görürsünüz.
  10. O

MIUI 10'daki gibi bi akıcılık ve kamera renderlarının daha iyi olması yeterli olur bence. Google kamera performansını yakalasalar mesela harika olur 1620028263 Birde Kernel ve ROM f2fs desteklese süper olur. PE+ 11 ROM'dayım. Dönüşebilen bütün partları f2fs'ye çevirdim. Antutu puanım ektedir...
  11. O

İnceleme Mi 8 se AnTuTu skorlarınızı paylaşın

SS e dikkatli bakınca 1 Nisan şakası olduğu belli oluyor. Arkadaşımız rakamları biraz kaydırmış değiştirirken. Özellikle toplam skor ve CPU nun 7 rakamı :D 1617207692 Mesele yüksek skor almaksa EX KernelManager ile frekansları sonlayıp termal profili de extreme veya evaulation yaparsanız...
  12. O

Rom Mi10 Ultra (cas) Mi-Globe 21.7.28 Android 11 [MIUI 12.5]

Merhaba, ROMdaki sistem başlatıcıyı SAI ile eapk olarak extract edip gönderebilir misiniz ?
  13. O

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Stabilden daha stabil geçtim onayladım
  14. O

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Bu beta ROM mu daha iyi yoksa bundan 20 gün sonra çıkan 12.0.2.0 stabil ROM mu ? Karşılaştırma yapacak var mı ?
  15. O

Soru Xiaomi Mi 8 SE Miui 10.3.2

Bat Batarya da yeni tabi :D şimdi o süreler zor :D
Üst Alt