omertrans505 kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru MIUI ve HyperOS bekleme süresi farkı mı var

Yeni aldığım MIUI 13 13.0.2.0 sürümü yüklü tablet adı Mi Pad 5. Özel yazılıma ihtiyacım olduğu için bootloader açmayı çalışırken bana 7 gün süresi verdi. Cihazımda HyperOS yazılım güncelleme geldi. HyperOS kilidi açma kılavuzundaki kilidi açması için tek şart 30 gün hesabı yazıyor. Bende 44 gün...
  2. O

Rom Samsung telefona MIUI

Samsung cihazlarda Port olarak adlandırılmış MIUI yazılımı kurmak pil/performans hiç sağlık değil. Günlük kullanıma uygun olmayabilir.
  3. O

Soru Mi 10 direnç ile çift sim

Yazılımsal olarak çift SIM IMEI atmak mümkün.
  4. O

Haber [Rehber] HyperOS Bootloader Kilidi Açma - Adım Adım Anlatım

Eline sağlık hocam global cihazları için bu bootloader kilidi açma işlemleri daha kolaylaştırıyor mu?
  5. O

Soru S22 ye İmei atılıyor mu ?

Bu yüksek ücreti durumunda Mi 10 için geçerli mi hocam?
  6. O

Yardım Aşırı pil tüketimi

Uçak modu açıp tekrar deneyebilir misin?
  7. O

Haber HyperOS 15 Ocak Güncell liste

Mi 10 cihazımda daha yeni Android 14 tabanlı HyperOS kurdum. Ne Mi 10 serisi geç gelecek :D
  8. O

Yardım SOS Acil aramadan sonra bootloop düştü.

Arkadaşlar sorunu çözüldü. O sorunu kendi kendine güç tuşuna basan tespit edildi. Arkadaşlar yazılımsal değil donanımsaldir.
  9. O

Yardım SOS Acil aramadan sonra bootloop düştü.

IMEI atılmış bir mi 10 cihazı kullanıyorum. 1 yıldır hiç zaman IMEI uçmadı. Yatak yatarken kendi kapanma güç tuşuna bastım yani yanlışlıkla, Telefonumdaki SOS Acil ekranı gelince 5 saniye sürdükten sonra aramayı başladı. Hemen iptal basınca ani telefon kapandı. Tekrar açtım. sürekli Mi logo açıp...
  10. O

Mod Miui System Launcher Mod Kashi

Denedim. "Bir saniye..." yazısı kalıyor 5 dakika geçti hala devam ediyor. Bu ara Mi 10 cihazında MIUI 14 13.0.3.0 Android 13 ile denedim
  11. O

MIUI 14 Mi 10 miui 14

Yeni güncelleme birlikte değiştirmiş bazı özelliklerde Türkçe çevirmediği için böyle ingilizce gözüküyor. Bir güncellemeden sonra düzeltilecek Şu anda güncel xiaomi.eu 14 14.0.3.0 A13 kullanıyorum
  12. O

Çözüldü Parmak izi eklemiyor hatası

Arkadaşlar çözüldü. Test aracıyla
  13. O

Yardım Mi ekranında kalıyor

Farklı çözüm yöntemleri: 1. Aynı sürümüne sahip ROM yeniden kur (format data yapmayın) 2. Magisk uninstaller dosyası kur. (indirilen magisk dosyası adı uninstaller.zip olarak değiştirip kurun.) 3. Daha önce yedeklediğin boot dosyası varsa flashlayın
  14. O

Yardım Magisk hatası

Bende bulunmadım. Daha önce duyduğum uzantı zip. indirilen apk uzantısı zip olarak değiştirip öyle oldu. Magisk kaldırmak için uninstaller.zip olarak değiştirip magisk uninstaller oluyor installer.zip yapınca installer oluyor.
Üst Alt