omerSen kullanıcısının son içeriği

1. O

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Hata tam olarak nedir ekran görüntüsü atabilir misiniz??
  2. O

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

Youtubede ayrıntılı videoları var hocam izleyerek kolayca yapabilirsiniz
  3. O

Rom Poco F2 Pro/ K30 Pro Eu Android 12 MIUI 13 Haftalık Beta / Kararlı sürüm

Recovery(kurtarma) yazıyor bunu TWRP ile yükliyebiliriz demek mi oluyor acaba?
  4. O

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

https://s6.dosya.tc/server8/v8xwyw/6.2_12-RedmiK30Pro-RedmiPOCOF2Pro_v3.7_A12-lmi-skkk.rar.html
  5. O

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Hocam bende f2 pro kullanıyorum bu roomu yüklemek için hangi TWRP kullanmalıyız link varsa paylaşır mısınız
  6. O

Soru Hangi rom?

Tavsiye ettiğiniz romu hangi TWRP ile yüklemeliyiz hocam cihaza uygun güncel TWRP linki paylaşabilir misiniz?
  7. O

Yardım Custom Rom zenginliği olan model tavsiyesi

Hocam belki eski cihaz olacak ama temiz bir f2 pro 8/256 tam dişinize göre gibi :))
  8. O

Rom Poco F2 Pro/ K30 Pro Eu Android 12 MIUI 13 Haftalık Beta / Kararlı sürüm

Hocam bu yazdığınız beta olan mı stabil olan mı?
  9. O

MIUI 13 MIUI 13 hakkında bilgi

Ana ekran - ana ekranda arama çubuğu kapatırsanız düzelir.
  10. O

Yardım L1 sertifikası

F2 pro kullanıyorum dediğiniz sorun bende de oluyordu Netflix komple kaldırdım bölgeyi hindistan yapıp Netflix yükledim 3 aydır sorun yaşamıyorum
  11. O

Rehber Xiaomi Genel Yazılımsal Rehber

Ellerine sağlık çok güzel ve açıklayıcı paylaşım olmuş 👏👏
  12. O

Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

Sorun çözüldü mü hocam?
  13. O

MIUI 12.5 Poco F2 Pro/K30 Pro Xiaomi.Eu Stabil 12.5.7.0 A11 Rom

Onunla olmadı hocam 3 farklı twrp olmadı a10 ve a11 romlarda denedim yine olmadı belki indirdiğim zip dosyası hatalıdır diye bir kere daha indirdim yine olmadı:) kalakaldım böyle 😀
  14. O

MIUI 12.5 Poco F2 Pro/K30 Pro Xiaomi.Eu Stabil 12.5.7.0 A11 Rom

1629403526 Devamlı bu hatayı alıyorum hocam 3 tane farklı twrp kullandım ama düzeltmedim yardımcı olurmusunuz
  15. O

Rom Redmi K30 Pro / Zoom Edition / POCO F2 Pro – Endonezya Kararlı V12.5.1.0.RJKIDXM( Android 11.0

Ben indirdim 2 gündür kullanıyorum eksikler mevcut gözlemlediğim kadarıyla bir önceki sürüme geri dönüp hatalar düzeltildiği zaman yüklemeyi düşünüyorum. Gözlemlediğim kadarıyla turbo şarj olmuyor,telefon aşırı ısınıyor,geçişlerde takılmalar var...
Üst Alt