Omergurdal6 kullanıcısının son içeriği

1. Omergurdal6

Uygulama Mi 8 lite wifi sorunu wifi kopmaları

Sizde benim gibi wifi ye bağlanıyor bı kaç saniye sonra wifi kapanıyor 5-6 sn sonra geri açılıyor kaydedildi gibi şeylerle karşılasiyorsaniz ben linkini vereceğim wifi doctor diye bı programla sorunu çözebildim Allah'ın izniyle Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=esso.App.wifiDoctor
  2. Omergurdal6

İpucu Mi 8 Lite Şebeke Sorunu

Bu taktik bende işe yaradı umarım sizde de yarar Ayarlar>sim kartlar & mobil ağlar > TR TURKCEL(sizin hattınız neyse o ) >Erişim noktası adları > TURKCELL İNTERNET> kimlik doğrulama türünü papatya yada chap ı seçin daha sonra taşıyıcı var biraz aşağısında belirtilmedi hariç hepsini seçin
  3. Omergurdal6

Soru Mi 8 lite Soru Cevap

Kardeşim ben wifi doctor diye bı uygulama ile sorunu çözdüm bağlantı kopmuyor elhamdülillah artık
  4. Omergurdal6

Yardım Mi8 lite wifi problemi

Kardeş wifi doctor diye bı uygulama ile ben sorunu çözdüm wifi Fixe tıkladim bağlantı artık kopmuyor
  5. Omergurdal6

Yardım Mi8 lite wifi problemi

Kardeş aynı sorunun yaşıyorum çözüm bulabildin mi?
  6. Omergurdal6

Soru Mi 8 lite Soru Cevap

Bende wifi bağlantısı sürekli kopuyor yardımcı olabilirmisiniz
  7. Omergurdal6

Çözüldü Mi 8 lite wifi sorunu

Denedim başkan bağlanıyor bı iki saniyede geri kaydedildi diyor tekrar ip adres alınmaya başlıyor 1556443563 Telefonu duvara vuracak sinirden yardım edecek yokmu Allah rızası için
  8. Omergurdal6

Çözüldü Mi 8 lite wifi sorunu

Wifi sinyali çok iyi arkadaşlar telefonlarıyla sıkıntısına bağlanıyor ben bağlanıyorum bı kaç saniyede bağlantı kopuyor yardım edin lütfen
Üst Alt