omerfyldrm kullanıcısının son içeriği

1. omerfyldrm

Yardım Müzik çalar problemi

Teşekkür ederim
  2. omerfyldrm

Hayır hocam telefonun kendi bünyesindeki müzik uygulamasını kullnaıyorum tavsiye edebileceğin uygulama varsa denerim
  3. omerfyldrm

Arkadaşlar bazı uygulamalardan müzik indiriyorum. İnen müzik dosyalar kısmından açınca calıyor fakat müzik uygulamasında açınca dosya mevcut değil diyor ne yapmam lazım acaba??
  4. omerfyldrm

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Telefonu yeniden başlatınca düzeldi
  5. omerfyldrm

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Mi8 lite 6/128 az önce güncellendim ama maalesef pişman oldum. Kullandığım temayı maalesef şuan uygulayamıyorum ben 5*6 tema kullanırken ve durum çubuğu siyah bir tema kullanırken şuan hiçbiri olmuyor maalesef ne kadar denedimse de olmadı
  6. omerfyldrm

Yardım Mi 8 lite mobil veri !!!!

Vallahi sırf şekli kamerası güzel diye aldım mi mix 2 6/128 kullanıyordum makine fişekmiş ya kıymetini şimdi anladım.
  7. omerfyldrm

Yok hocam kullanmıyorum sd kartı. Yazılımla alakalı birşey mi çok saçma değil mi ? Gelecek güncellemelerin buna faydası olur mu ? Çok çok pişmanım bu telefonu aldığıma
  8. omerfyldrm

Evet hocam şuan LTE seçili
  9. omerfyldrm

Arkadaş şurada kimse yok mu açıklayabilecek ??
  10. omerfyldrm

Arkadaşlar 6/128 kullanıyorum android 9 - 10.2.2 yüklü. mobil ağ niçin böyle acaba koyu yerlerde kesilmiş mi demek oluyor bir çözümü var mı ??
  11. omerfyldrm

Soru Bölge değişikliği

Hocam teşekkürler bilgi için fakat dediklerinizi yapmama rağmen hala ağa bağlanılmıyor hatası veriyor
  12. omerfyldrm

Soru Bölge değişikliği

Arkadaşlar mi 8 lite 128/6 global rom cihaza sahibim. Bölge değişikliğini Hindistan yapınca birkaç farklı uygulama ve temalar bölümünde zil sesleri ve yazı stilleri gibi ayrıca bölümler cıkıyor fakat ağa bağlanılmıyor diyor bu konuyu açıklayabilecek deneyimli arkadaşlar var mı acaba pek bilgi...
  13. omerfyldrm

Yardım Mi 8 lite guncellemeden sonra takılarak uygulama kapatma sorunu

Hindistan yapınca sorun çözülüyor. birkaç uygulama ekleniyor ve tema uygulaması içerik değişiyor zil sesleri ve yazı tipi eklenmiş oluyor fakat ağa bağlanma hatası veriyor çözemedim bn bu işi umarım biri güzel bir bilgi paylaşır
  14. omerfyldrm

Hocam bu bölge değişikliğinin herhangi bir zararı vs olur mu telefona veya ne tür bir etkisi olur farklı bölge yapsak ? Konuyla alakalı değil kb bakma ama bilgilendirirsen sevinirim.
  15. omerfyldrm

Bende de oluyor çözüm bulunursa sevinirim. Bu telefon adamı kanser eder
Üst Alt