omerfrkder35 kullanıcısının son içeriği

1. omerfrkder35

Yardım Android 12 aosp kurulumu

Tam olarak ne hatası verdiğinin resmini veya hatanın kendisini de paylaşırsanız bilgisi olan arkadaşlar veya ben daha iyi yardımcı olabiliriz
  2. omerfrkder35

Yardım Hoparlör sorunu

Ayarlar>Cihazım>Tüm Özellikler>Çekirdek Sürümü kısmına birkaç defa tıklayın sizi CIT testlerine sokacaktır ordan Main Mıc ve Top Mıc kısmına giriceksiniz Main Mıc: alttaki ana mikrofon Top Mıc: üstteki mikrofon ikisine de ses verin bi test edin mesela üfleyin üflediğiniz ses düzeyini göstericek...
  3. omerfrkder35

Yardım MIUI 12.5 galeride insanları sil seçeneği yok

mi unlock tool programında aşağıda flash all lock seçicem diye biliyorum doğru mudur?
  4. omerfrkder35

Yardım Hoparlör sorunu

Bu tarz bir sorun yaşamadım fakat istersen bi CIT testlerinden mikrofonunu test et olmazsa servise gösterebilirsin
  5. omerfrkder35

Tamamdır çok teşekkür ederim :)
  6. omerfrkder35

Birçok telefon üzerinde rom değişiklikleri vs yaptım arkadaşım ben sadece soruma cevap alamadım bl kilitleyebilir miyim global Roma onu soruyorum yine de teşekkür ederim düşündüğün için 🥰🙂
  7. omerfrkder35

Tamamda bl kilitleyebilir miyim garantili cihaz garanti çok sıkıntı değilde bl kilitlemek önemli benim için
  8. omerfrkder35

Globalde var mı bu özellik Ve global Roma çeksem bl kilitleyebilir miyim?
  9. omerfrkder35

Bu telefonu aldığımdan beri hayatımdan bezdim arkadaşlar Telefon genel olarak çok iyi ekranı kamerası vs vs fakat kafayı yemek üzereyim 2 büyük sorunum var lütfen yardım edin lanet telefondan anlayan da yok şu forumda 2 ayrı konum var ikisine de çözüm bulan yok İlk sorunum başlıktaki gibi...
  10. omerfrkder35

Yardım Redmi note 10 pro kamera AI çalışmıyor yardım

Benimki de algılıyor AI yazısı yerine mesela güneş resmi yaprak resmi geliyor ama görüntüyü düzenlemiyor örneğin: Mi note 10 lite ile bahçeyi çektiğimi düşünelim resmi daha çekmeden yeşili daha canlı yapıyor havayı daha mavi yapıyor vs vs Fakat redmi note 10 pro cihaz ile bu bahçeyi çektiğimde...
  11. omerfrkder35

TR rom kullanıyorum yapı numaramı da buraya bırakıyorum yardım ederseniz çok sevinirim MIUI 12.5 RKFTRXM
  12. omerfrkder35

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kameradaki AI özelliği çalışmıyor yani şu şekilde örneğin mi note 10 lite cihazda kamera çimen görünce rengi değiştiriyor daha resmi çekmeden aynı şekilde mi 9T cihazımda öyleydi fakat bu cihaz algılıyor çimeni rengi vs ayarlamıyor sadece çimen için değil herşeyde...
  13. omerfrkder35

Yardım Redmi note 10 pro MIUI şeffaflık ayarı var mı bende neredeyse yok şeffaflık

Merhaba arkadaşlar sizden ufak bir yardım istiyorum redmi note 10 pro cihazım var tr rom ve tr kayıtlı cihaz miui 12.5i bekledim o kadar geldi ama bazı sorunlarla örneğin ses açma-kısma yaptığım kısımda şeffaflık yok düz beyaz akabinde kontrol merkezini indirdiğimde bildirim panelini...
Üst Alt