omerfatin kullanıcısının son içeriği

1. omerfatin

Yardım Xiaomi Amazfit GTR Hakkında

Arkadaşlar Normalde yurtdışından alacaktım ama dün hepsiburadanın bir kampanyası vardı ve Türkiyeden aldım. İlk izlenimler olarak beklentilerimi her yönüyle çok rahat karşıladı ve memnun olduğumu belirtmek isterim. Custom Watchface ile daha da keyifli hale geliyor. İOS için custom watchface...
  2. omerfatin

Çok teşekkür ederim. Bende dün itibariyle sipariş ettim. Özellik olarak çok bi beklentim yok aslında. Öncelik olarak sıralayacak olursak; 1. Şarj Süresi 2. Görünüm/Şıklık 3. Su geçirmezlik 4. Telefon bildirimleri (Arayan Bilgisi, Mesaj vs.) 5. Müzik değiştirebillme 6. Adımsayar ve Klasik sport...
  3. omerfatin

Çözüldü Amazfit bip lite İspanyolca Oldu

Arkadaşlar cihazların eşleştirmesini sonlandırın, kapatın açın (Telefon ve saati) yeniden eşleştirme yapın. Daha önce bende yaşadım bu şekilde yeniden Türkçeye dönmüştü.
  4. omerfatin

Bildiğim kadarıyla sesli görüşme yok.
  5. omerfatin

Merhaba arkadaşlar. Bu saat hakkında kullanan ve bilgisi olan varmı acaba? Amazfit GTR ile Amazfit GTS arasında kaldım. GTR Modeli saat görünümünde olduğu için tercih sebebim ve Fransada şuan 105€ fiyatla mevcut. Oradan gelecek bir yakınıma aldıracağım. GTS modeli ise lansmanı yapılmasına...
  6. omerfatin

Soru Amazfit Bip Türkçe Hk.

Benim cihazım Global versiyon olmasına rağmen güncelleme sonrası ispanyolca oldu. Güncel türkçe versiyonun indirilebilir firmwarei olan varmı?
  7. omerfatin

Yardım Amazfit Bip Global versiyon İphone bildirim sorunu

Merhabalar. Amazfit Bip Global versiyon edindim. Daha önce Mi Band 2 kullanıyordum. İphone 6 kullanıcısıyım ve ayan bildirimleri ve sms, watsapp vb uygulama bildirimleri gelmiyor.Telefonun dilini de ingilizce yapsam da yine gelmiyor. Bildirimler haricinde eşleşme vb. sorun yok. Ayan vb...
  8. omerfatin

ÇÖP KONULAR BİRLEŞİMİ

Cvp: Xperia Z3 Klavye [Mod] SGS3 Miui 4.8.8 de de çalışmadı. Bilginiz olsun.
Üst Alt