omerfarukuzun kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Redmi note 10 pro max Güncelleme için modem dosyası

Hocam imei den önce yine miui 13 kullanıyordum kamerada donma VS sorunları vardı şuan kullanıyorum gayet seri stabil sıkıntı yaşamadım. Ancak şu fark var daha önce telefon hakkında bölümünde telefon adı redmi note 10 pro max Dı şimdi redmi note 10 pro... Yazılım farkı var mı bilmiyorum...
  2. O

Yardım Redmi note 10 pro max Güncelleme için modem dosyası

Bende redmi note 10 pro var imei repair yapıldı ancak yapan arkadaştan modem dosyasını aldım yedek olarak. Bugün 12.0 dan 12.5 e sonra 13 e güncelledim ve modem dosyasını boot ettim fastboot aracılığı ile hiç sorun yaşamadım. Ancak güncellemeden sonra telefon açılmıyor kapanıyor ve mi recovery...
  3. O

Yardım Mi Note Pro sürekli recovery mod da açılıyor..

Başka bilgisi olan var mı arkadaşlar servis yada çözüm yolu
  4. O

önerebileceğiniz bir servis var mı güvenilir. ben yalovadayım
  5. O

evet öyle yaptım ama yine aynı kafayı yedirtecek yaa. şimdi tekrar twrp kurdum aynı lineage os da yükledim olmadı custom miui yükledim olmadı stock rom yükledim olmadı
  6. O

edl nasıl oluyor.. fastboot oem edl komutu ile mi. bu komut ilede yükledim olmadı
  7. O

denedim hocam içini açtım tuşları söktüm yine aynı
  8. O

Arkadaşlar Mi Note Pro telefonum orjinal romda yükledim olmadı twrp ilede yükledim olmadı ... orjinal çin romu yükledim olmadı.. miui suit ile yükledim olmadı miflash ile yükledim olmadı..sürekli recovery mod açılıyor orda kalıyor tekrar yeniden başlatıyorum yine orada kalıyor ... sorun nedir...
Üst Alt