ÖmerFaruk1661 kullanıcısının son içeriği

1. ÖmerFaruk1661

Kapanma sorunu

Fabrika ayarlarina donmeden baska bir roma nasil geçerim
  2. ÖmerFaruk1661

Kapanma sorunu

Sarjin cabuk bitmesi gibi bi sıkıntım yok. Sadece sarjdan cikarinca Yıldırım işareti kaybolmuyor o kadar. Asil sıkıntım telefonun arada sebebsiz kapanması. Güncelleme nasil alabilirim
  3. ÖmerFaruk1661

Kapanma sorunu

Cihaz Darbe almadi. Pil göstergesini baska bi konuda ele almışdik. Sarjdan cikardigim halde sarjdaymis gibi devam ediyor.gosterge yanindaki Yıldırım işareti.. Ancak pil azlaliyor. Kapatip acinca ancak duzeliyor. Kullandigim rom ve surume gelince o kadar bilgim yok. Cok fazla anlamıyorum. Nasil...
  4. ÖmerFaruk1661

Kapanma sorunu

Arkadaşlar mi6 telefonum var son zamanlarda sebebsiz yere kapanmalar, donmalar, pil göstergesi de sıkıntı... Güncelleme almak istiyorum. Nasıl alabilirim.
  5. ÖmerFaruk1661

Yardım Sarj göstergesi

Cevabin icin teşekkür ederim. Ancak telefonu acip kapattigim zaman sorun çözülüyor. Eski haline dönüyor. Ancak telefonu yeni aldim yani... Neden olacakmış boyle seyler. :(
  6. ÖmerFaruk1661

Yardım Sarj göstergesi

Hayir güncelleme almadım. Daha yeni yeni olmaya başladi.
  7. ÖmerFaruk1661

Yardım Sarj göstergesi

Telefonu sarjdan cikardigim zaman hala şarjda takiliymis gibi gostergenin yanindan Yıldırım işareti kaybolmuyor. Ama sarj azalmaya devam ediyor.bi anlam veremedim. ( Telefonum mi6)
  8. ÖmerFaruk1661

Çözüldü Mi6 Batarya hatası

Dayılar gecen hafta yegenim prizde takılı olan sarj aletinin asagj sarkan kaplosunu çekiştirdi ve ucunda biraz açıklık oldu. Simdi bundanmıdır bilmiyorum son 2 gündür telefonu aksamdan sarja koyuyorum ama sabah bakdigimda göruyorumki %86 yi geçememiş. Bu iki kere oldu. Gun icinde sarj ettigim...
Üst Alt