omerfaruk.5834 kullanıcısının son içeriği

1. omerfaruk.5834

Yardım Kendi kendine kamera açma sorunı

Arkadaşlar mi a3 cihazım kendi kendine kilit tuşuna baıp duruyor peş peşe hiçbir işlem yapamıyorum. Format da attım durum hala aynı. Var mıdır çözümü? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. omerfaruk.5834

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Imeı gitme olasılığı var mıdır? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. omerfaruk.5834

Soru Güncellemeyi yapsam sıkıntı olur mu?

Mi a 3 cihazıma güvenlik güncellemesi yaptıktan sonra android 11 güncellemesi geldi. Duyduğuma göre cihazlarda anakart problemine yol açtığı için geri çekilmiş. Bu gelen güncelleme düzeltilmiş güncelleme midir? Yapsam sıkıntı olur mu? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. omerfaruk.5834

Yardım Ahize sorunu

Mi a3 garantili cihazımda gelen aramaları cevapladığımda ahşzeden değil hoparlörden ses geliyor. Nasıl çözebilirim? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. omerfaruk.5834

Yardım Rn 9pro ekran süresi 20

Bende de 9 pro var gün içinde şarj yarı olmadan gün bitiyor Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. omerfaruk.5834

Yardım Rn 9pro ekran süresi 20

Cihaz 3 defa şarj edilmiş Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. omerfaruk.5834

Yardım Kendi Kendine Kapatıyor

Hocam cihaz garantili farklı rom atsam garanti gitmez mi? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. omerfaruk.5834

Rom Redmi Note 7 EEA Avrpua Kararlı Rom V11.0.7.0 PFGEUXM İndirme Bağlantıları

Ota ile güncellediğimde cihazımın garantisi gider mi? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. omerfaruk.5834

Yardım Kendi Kendine Kapatıyor

Redmi note 7 cihazımda Dokunulduğunda titret, ekran görüntüsü sesi, ekran kilitleme sesi ve uyandırmak için kaldır özellikleri açık olduğunda 2-3 dk Sonra kendi kendine kapatıyor telefonu açtığım zaman 1-2 dk civarı açık kalıyor sonra yine kendi kendine kapatıyor. Nasıl çözebilirim? Not:Format...
  10. omerfaruk.5834

Yardım Nasıl Düzeltilebilir

Redmi note 7 recovery ekranında kaldı ne yapacağım?
  11. omerfaruk.5834

Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Yüklenmiyor Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. omerfaruk.5834

Soru Tema önerisi ?

Ana ekran düzeni 7*7 olabilen tema arıyorum. ( Android pie v10 hariç şu an onu kullanıyorum sıktı) Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. omerfaruk.5834

Soru Nasıl düşürebilirim?

Sağ olun Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. omerfaruk.5834

Hard reset attım hala aynı Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. omerfaruk.5834

Bootlader kilidi açmadan olmaz mı?? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt