omerdumanoglu kullanıcısının son içeriği

1. omerdumanoglu

Yardım Redmi 40 K 40 Gaming yazılım atılır mı

Yeniden İmei atılır mı uzaktan abi nasıl olur
  2. omerdumanoglu

Yardım Redmi 40 K 40 Gaming yazılım atılır mı

Redmi K 40 Gaming. Telefon NV DATA İS hatası veriyordu Telefonu bir şekilde açtım ama orijinal imai oldu Çözümü var mıdır
  3. omerdumanoglu

Yardım REDMİ K 40 GAMİNG ( NV DATA İS CORRUTED ) HATASI

Uzaktan yapılır mı en azından açılır mı telefon
  4. omerdumanoglu

Yardım REDMİ K 40 GAMİNG ( NV DATA İS CORRUTED ) HATASI

Arkadaşlar yeni aldığım telefona IMEI atılmış, gelir gelmez fabrika ayarlarına sıfırladım, ancak boot ekranında takıldı ve "NV Data is corrupted" hatası vererek döngüye girdi. Cihazın Bootloader kilidi açıktır. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı rica etsem.
  5. omerdumanoglu

Çözüldü NV Data is corrupted hatası!

Kimse yok galiba :( sorun yine var:(
  6. omerdumanoglu

Yardım NV DATA İS CORRUTED ( Redmi K 40 Gaming)hatası

Yapılır mı tekrar nasıl olur
  7. omerdumanoglu

Yardım NV DATA İS CORRUTED ( Redmi K 40 Gaming)hatası

Arkadaşlar yeni aldığım telefona IMEI atılmış, gelir gelmez fabrika ayarlarına sıfırladım, ancak boot ekranında takıldı ve "NV Data is corrupted" hatası vererek döngüye girdi. Cihazın Bootloader kilidi açıktır. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı rica etsem.
  8. omerdumanoglu

Çözüldü NV Data is corrupted hatası!

Redmi K 40 Gaming cihazda Fabrika ayarı yapınca aynı oldu. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı rica etsem.
  9. omerdumanoglu

Yardım Wi-Fi sorunu

1640600048 Halka açık belediye Wi-Fi si, girmek istediğim de sorun oluyor belirttiğim uyarı geliyor
  10. omerdumanoglu

Yardım Wi-Fi sorunu

Yaptım olmadı maalesef sorun aynı
  11. omerdumanoglu

Yardım Wifi problemi ip

12. omerdumanoglu

Yardım Wi-Fi sorunu

http//connect.rom.miui.com/generate_204....Genel Wi-Fi ye bağlanmak istediğim de böyle sorun yaşıyorum ? Yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır ? Not 8 Pro
  13. omerdumanoglu

Yardım Wi-Fi sorunu

Başka xiaomi telefonum var onda böyle sorun yok, sadece not 8 Pro da belirttiğim sorun yaşıyorum var
Üst Alt