omerarslan_34 kullanıcısının son içeriği

1. omerarslan_34

Rehber vbmeta - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

yıl 2022 5 dakikada mi 9 da yaşadığım sorunumu çözdü. Çok teşekkürler üstad...
  2. omerarslan_34

Rom Fastboottan custom rom yüklenebilir mi?

Hocam dün yüklü olan TWRP de bile elime yüzüme bulaştırdım şuan direkt telefonuma kavuşma arzusundayım sanırım bu yüzden. :)
  3. omerarslan_34

Hocam peki fastboottan direkt pixel experience rom unu yükleyebilir miyim?
  4. omerarslan_34

Arkadaşlar telefonum mi 9, dün yaptığım bir hata yüzünden twrp ve miui sistem tamamen gitti. Sadece fastboot açılıyor. Yurtdışı cihazdı imei atılmış şekilde kullanıyordum, custom rom atmayı düşünüyorum atabilir miyim? En sağlıklı yöntem hangisidir custom rom mu stock rom mu?
  5. omerarslan_34

Recovery Telefon Fastboot modunda kaldı, bilgisayar da görmüyor.

Denedim hocam twrp de gitti sanırım... Rom atmak için izlediğim videoda twrp gidebilir demişti zaten. 1671208840 Hocam yardım edin windows 7 için mi 9 driverinin linkini atar mısınız lütfen :(
  6. omerarslan_34

deneyeceğim hocam, bilmeden tam araştırmadan bulaştım o da elime yüzüme bulaştı. Tek fastboota erişim var, hatta telefonu kapatamıyorum bile. Wipe dan format atmadan önce geliştirici seçeneklerini falan da açmayı unuttum...
  7. omerarslan_34

Hocam windows 7 kullanıyorum driver falan yüklemeye çalışıyorum o da olmuyor yada ben yanlış şeyler indiriyorum.
  8. omerarslan_34

Arkadaşlar merhaba lafı uzatmadan yardımınıza ihtiyacım var uzman kişilerin. Mi 9 (cepheus) telefonumda custom rom yüklemeye çalışırken hepten gitti telefon, ne miui olarak açılıyor ne twrp ekranı açılıyor, sadece fastboot ekranı geliyor. orayı da hiç kapatamıyorum kapatınca tekrar geliyor...
Üst Alt