omer_hatay kullanıcısının son içeriği

1. omer_hatay

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Madalya var dediler geldik
  2. omer_hatay

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

60hz otomatik parlaklıkta kullanıyorum. Şarj hızlı bitiyor hissiyatına kapılıyorum ama ekran süresine bakınca bir sorun göremiyorum. Tekrar %100 olsun bir ölçüm daha yapacağım.
  3. omer_hatay

Çözüldü Bootloop'a Düşen Telefondan Dosya Kurtarma

Bu TWRP ile wipe yapmaya çalışınca malesef hata verdi. Bende son çare olarak Stock rom kurdum. Önerdiğiniz bir OrangeFox sürümü var mıdır? Onunla da deneyeyim.
  4. omer_hatay

Sizi de yordum kusura bakmayın. Son bir soru soracağım, bu attığınız TWRP ile eu atsam sıkıntı çıkar mı? OrangeFox mu yüklemeliyim?
  5. omer_hatay

Dediğiniz gibi güncel Twrp kurdum ve tüm dosyalarımı görebiliyorum. Konudan alakasız olarak telefon bu durumda iken direkt Xiaomi.eu rom kursam herhangi sıkıntı olur mu? Yoksa Stock kurup oradan mı geçmeliyim?
  6. omer_hatay

Bilgisayardan hafıza kartını görebiliyorum, sadece dahili depolama gözükmüyor. Bu imaj dosyasını hafıza kartına atıp linkteki gibi kuracağım, aklıma takılan bir diğer soru telefon Bootloop'ta olduğu için magisk kurulumu eksiksiz bir şekilde olacak mı? Cevapladığınız için teşekkür ederim bu arada.
  7. omer_hatay

Bunu direkt install kısmından mı kuracağım? Kurduktan sonra magisk kurmama gerek var mı? Telefon brick olsun istemiyorum
  8. omer_hatay

Merhaba, Poco X3 NFC kullanıyorum. Telefonumda Twrp yüklü, dün telefon otomatik güncelleme yapmaya çalışmış ve Bootloop'a düştü. BL kilidi açık ve TWRP yüklü. Telefonu bilgisayara bağladığımda dosyalarım fotoğraftaki şekilde gözüküyor.
  9. omer_hatay

Rom Poco X3 NFC (Surya) Rom Önerisi

Konuyu açalı uzun vakit oldu. Anca boş vakit buldum. Fazla oyun oynayan birisi değilim, benim için günlük kullanımda uzun giden batarya ömrü ve az sorun çıkartması en önemli faktör. Xiaomi.eu yüklemeyi düşünüyordum ama o da Poco launcher ile geliyor herhalde. Miui Pulse kafama yattı gibi fakat...
  10. omer_hatay

Yardım Bileklik bağlandı uyarısı?

Mi fit bileklik bildirim ayarlarında Mi Fit açıksa kapatmanız sorunu çözecektir.
  11. omer_hatay

Rom Poco X3 NFC (Surya) Rom Önerisi

Merhaba, telefonu ilk aldığım günden beri global rom kullanıyorum, şu anda 12.5.3 yüklü. Telefonuma arama geldiğinde 10sn sonra gösteriyor bazen hiç göstermiyor aramayı yanıtlayamıyorum. Bunun dışında kullanalı baya süre geçmesine rağmen Poco Launcher'a bir türlü ısınamadım ve Miui Launcher...
  12. omer_hatay

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Root benim için fazla sıkıntı çıkarmaz, fakat başka cihazdan portlanan kamera uygulamasının sağlıklı çalışacağını sanmıyorum. Rom içinde gelen bir kamera yazılımı nispeten daha iyi çalışır diye düşünüyorum. Aceba MIUI 12.5 ile gelir mi bekleyip göreceğiz.
  13. omer_hatay

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Global cihazımda Türkiye rom kullanıyorum. Kamera da vlog modu gibi işe yarayacak modlar yok malesef bu rom da var mı? Eğer yoksa bu modları getirmek için ne yapabiliriz?
  14. omer_hatay

Rom Redmi Note 9 Pro Türkiye Kararlı V12.0.1.0.QJZTRXM İndirme Bağlantısı

Çok teşekkür ederim, tam aradığım şey :)
  15. omer_hatay

Rom Redmi Note 9 Pro Türkiye Kararlı V12.0.1.0.QJZTRXM İndirme Bağlantısı

Bootloader sonunda bu gün açıldı, global rom dan pitch black twrp ile geçeceğim ilk önce 4 wipe yaptıktan sonra rom'u cihaza atıp direk install yapacağım sonrasında magisk flaşlayacağım ve cihazı başlatacağım. Eksik bir şey var mı yoksa bu yol en garanti yol mu? Yardımlarınızı bekliyorum.
Üst Alt