omer.tasdemir.90 kullanıcısının son içeriği

1. O

Uygulama Mi Kontrol Merkezi | MIUI 12 Kontrol Merkezini Herhangi Bir Android Telefona Kurun

Aynı problemi yaşayan bir arkadaşın işine yarayabilir diye yazıyorum. Hızlı top özelliğini kapatınca düzeldi. İyi akşamlar.. MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. O

Uygulama Mi Kontrol Merkezi | MIUI 12 Kontrol Merkezini Herhangi Bir Android Telefona Kurun

Bu programı indirdim ancak bir türlü izin veremiyorum dolayısıyla çalışmıyor. İzin ver dediğimde Ekteki gibi bir uyarı geliyor. Ne şekilde izin verebilirim bilgisi olan var mı? MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. O

Yardım Gelen aramalarda detay bilgiler gözükmüyor

Arkadaşlar merhaba, Benim problemim şu şekilde. Arama geldiğinde, kişi kartında kayıtlı olan (şirket bilgisi, görevi vs) bilgiler önceden kişi isim Soy isim'in altında ufak puntolarla gözüküyordu. Ancak şimdi gözükmüyor. Sadece isim Soy isim gözüküyor. Bunun bir çözümü var mı? Cevaplarınız için...
  4. O

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Söylediğim gibi indirdiğim miui 11'i ayarlardan direk yüklemeyi denedim, olmadı:) Hat yok, şarj %0 gösteriyor ve sürekli açılıp kapanıyordu. Daha sonra yine forumdaki miui 12 den miui 11'e geçme ile ilgili bir konu var. Twrp ile olan yöntemdeki adımları izleyerek miui 11 e geçiş yaptım. Geçen...
  5. O

Mi 8 Explorer edition MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. O

Bu yorumdan sonra yoğun kullanımda daha fazla test etme şansım oldu. Ekran süresinde ciddi bir düşüş var maalesef. Şimdi miui 12'den miui 11'e geçiş yollarını araştırıyorum. Yine aynı şekilde internetten indirdiğim sürümü (miui 11) Ayarlar kısmından seçip yüklesem problem olur mu acaba? Bilgisi...
  7. O

Rehber MIUI 12'den MIUI 11'e Dönüş Rehberi

Teşekkürler.. MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. O

Ben de cuma günü sahurda yükledim miui 12'yi. İnternetten indirip, ayarlardan güncelleme paketini seçip miui 11 üzerine kurdum. Hiçbir Şeyi silmeden. Birçok arkadaşın da belirttiği gibi şarj çok çabuk düşüyordu. Super wallpaper'ı kapattığımda düzeldi. Miui 12'nin en güzel özelliklerinden ama...
  9. O

Rom S4 i9505 Türkçe MIUI Rom ?

Arkadaşlar merhaba, Benim problemim şu şekilde. Arama geldiğinde, kişi kartında kayıtlı olan (şirket bilgisi, görevi vs) bilgiler önceden kişi isim Soy isim'in altında ufak puntolarla gözüküyordu. Ancak şimdi gözükmüyor. Sadece isim Soy isim gözüküyor. Bunun bir çözümü var mı? Cevaplarınız için...
  10. O

Teşekkürler. MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. O

Tema MIUI 12 Dünya ve Mars Canlı Duvar Kağıtları

Maalesef bu da olmadı. MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. O

Tema MIUI 12 Dünya ve Mars Canlı Duvar Kağıtları

Bende de aynı durum söz konusu. Çözüm var mı acaba? MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. O

Yardım Xiamoi Mi 8 Explorer Edition Team Win Recovery Project ekranı açılıyor.

Cevap için teşekkürler "Ottoman" O ekranda sıfırla vardı onu denedim telefon açıldı. Şu anda Google hesabından geri yüklüyor her şeyi çok şükür. Ancak Cihaz "MIUI 10.3 by xiaomi.eu 9.3.14 | Beta" olmuş. Bu normal mi? Yani Beta olması normal mi?
  14. O

Yardım Xiamoi Mi 8 Explorer Edition Team Win Recovery Project ekranı açılıyor.

Arkadaşlar merhaba, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition EU rom kullanıyordum. Android sürümü 8'di. Android sürümünü 9 a yükseltmek için ayarlar kısmından güncellemeleri dnetleyip güncelle dedim ve Team Win Recovery Project ekranında kaldı. Telefon açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfen.
Üst Alt