Ömer Faruk YILDIZ kullanıcısının son içeriği

1. Ömer Faruk YILDIZ

Yardım Redmi Note 9 Pro MIUI 12.5 aldı mı?

Bunu nasıl yapabilirim. Yardımcı olur musunuz?
  2. Ömer Faruk YILDIZ

IMEI sıkıntıya düşmez mi
  3. Ömer Faruk YILDIZ

Bende neden "Güncelleme yok" diyor.
  4. Ömer Faruk YILDIZ

Arkadaşlar, telefonum "Redmi Note 9 Pro" ve şu anki MIUI sürümü " 12.0.3.0 (QJZMIXM)" Androidi ise "10 QKQ1.191215.002 ". "MIUI Global" diye geçiyor. Cihazıma IMEI attım ve şu anda Root'lu. Şu anda güncellemeleri kontrol ettiğimde "Cihazınıza uygun güncelleme yok" diyor. Acaba, yayınlanacağı...
  5. Ömer Faruk YILDIZ

Türk Telekom Bimcell internet sorunu

Peki teşekkürler
  6. Ömer Faruk YILDIZ

Soru Uygulama kilidi

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim fakat kastettiğim bu değildi.
  7. Ömer Faruk YILDIZ

Telefon kayıtlı değil yani ondan mı kaynaklı? Ama Turkcell'i de denedim mesela çok iyi çekiyordu.
  8. Ömer Faruk YILDIZ

Soru Uygulama kilidi

Uygulama kilidi kendisini kilitleyemiyor ve bence ciddi bir sorun. Bu sorunun giderileceği bir güncelleme yayımlanır mı?
  9. Ömer Faruk YILDIZ

Bimcell internet sorunu

Hattım Bimcell ve Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Abimle aynı evdeyiz ve benim telefonum Redmi Note 9 Pro, onun telefonu ise Asus markalı. İkimiz de Turktelekom kullanıcısıyız fakat o internet sıkıntısı yaşamazken ben yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim?
  10. Ömer Faruk YILDIZ

Hattım Bimcell ve Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Abimle aynı evdeyiz ve benim telefonum Redmi Note 9 Pro, onun telefonu ise Asus markalı. İkimiz de Turktelekom kullanıcısıyız fakat o internet sıkıntısı yaşamazken ben yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim?
  11. Ömer Faruk YILDIZ

Soru Redmi Note 9 Pro 64 GB kullanıyorum. 64 GB hafıza kartı taktım. Uygulamaları hafıza kartı üzerine aktarabilşr miyim? Nasıl?

Redmi Note 9 Pro 64 GB kullanıyorum. 64 GB hafıza kartı taktım. Uygulamaları hafıza kartı üzerine aktarabilir miyim? Nasıl?
Üst Alt