Omer.dnr3 kullanıcısının son içeriği

1. Omer.dnr3

Yardım Kilit açarken hata

Var hocam Facebookta İbrahim cep yazılım Muhammed İzol ikiside işinizi görür
  2. Omer.dnr3

Hocam ücretli şekilde açtırın
  3. Omer.dnr3

Bootlader açıksa mi flash ile güncel yazılımı kurun düzelir benime başıma geldi
  4. Omer.dnr3

Tabiki zaten kayıt yapan bi yer buldum şeması çıkmış yakında dirençi herkes yapabilcek
  5. Omer.dnr3

Ben şuan mi flash ile global romu kurdum sorunsuz sıkıntısız bl açık çin cihazı simde görüyor sıkıntı yok
  6. Omer.dnr3

cihazın kilidi açık sürekli böyle hata veriyor global yazlıım yüklenmiş mi flash tan temiz kurulum yapsam sorun olur mu güncel yazılımı
  7. Omer.dnr3

Yardım Hyper OS da bootloader nasıl açılır?

Mesaja etiketler misiniz acaba bulamadım ama 1707262785 Maalesef o yöntemi de denedim sorduğum yazılımcı arkadaşlar o yöntemin fixlendiğini söylediler şuanlık işe yaramıyor
  8. Omer.dnr3

Yardım Hyper OS da bootloader nasıl açılır?

Elimdeki fuxi cihazda bootloader kapalı şekilde hyperos a geçlilmiş bu cihazın bootloaderını nasıl açabilirim normal yol ile açılmıyor artık heralde illa yetkili hesap şartmıdır
  9. Omer.dnr3

Yardım Bootloader kilidi açılmadan güncelleme yapılabilir mi?

Hocam son hyperos güncellemesi ile cihazların bootlooder kilidi açılması konusunda baya zorlaştırdılar kilidiniz kapalı iken müdahale yapmamanızı öneririm kilidiniz açıldıktan sonra fastboot üzerinden romu kurup kullanabilirsiniz
  10. Omer.dnr3

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

Teşekkürler bu akşam indirip kuruyum .
  11. Omer.dnr3

Teşekkürler 1704448389 Ben eu hyperos tayım eu dan pek memnun kalmadım global yazılımı nasıl acaaba herhangi bi sorun varmıdır geçmeye değer mi
  12. Omer.dnr3

Arkadaşlar hyper os global yazılımı kuran varmı siteden baktığım zaman fastboot rom olarak mevcut gözüküyor bl kilidi açık mi flash ile kursam sorun yaşarmıyım
  13. Omer.dnr3

Soru GPS sorunu

Eu romu nasıl indirdiniz fastboot ile mi kurdunuz ve linkler çok yavaş rom dosyaları 10 saaten aşşağıya inmiyor
  14. Omer.dnr3

Soru 13T Pro aldım ama kutuyu hala açmadım. Araştırıyorum beğenmezsem iade edeceğim.

S23 ultradan mi 13t proya geçtim yurtdışı takılıyorum kullanıp satıyorum Samsung da çok ahım şahım değil bazen iyi çekiyor bazen kötü Xiaomiden s23 e geçince yazılım olarak gerçekten Xiaomi yi arıyorsun bence kamera konusu dışında Xiaomi yazılımı da gayet kullanışlı ve gösterişli
  15. Omer.dnr3

Yardım Xiaomi 13 hızlı şarj tüketimi

Durum bendede aynı pil çabuk bitiyor malesef ve sarj olurken aşırı bi ısınma var cihazda anlam veremiyorum k50 ultra k60 kullandım onlarda böyle sorunlar yoktu
Üst Alt