omegax kullanıcısının son içeriği

1. O

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

ustalarım kurulum setup ta amt.exe diye bir exe yok klasöre çıkardım tüm uzantılar,xml görünüyor?
  2. O

Sohbet başka telefondan tüm bilgilerimi Xiaomi Note 8 pro ya aktarma hakkında

merhaba öncellikle böyle bir konu açılmış ise affola baya baktım göremedim. eski telefonum huaweı y9 model telefon dan yeni aldığım mı note 8 pro telefona başta kişilerim olmak üzere sms, kayıtlar, uygulamalar, resimler, videolar, notlarım v,s bilgilerimi aktarmak istiyorum ne yapmalıyım mı...
  3. O

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

yardım cı olursanız çok memnun olurum Zenex üstad. aynen dediğiniz gibi oldu cihazı açamıyorum
  4. O

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

@üstad power tuşuna basılı tuttuğum halde siyah ekrana düştükten sora kendi kendine yine açılıyor, önce Redmi by Xiaomi ekrenı geliyor ardından yine Redmi Note s pro ekranı geldikten sora kilit ekranı geliyor resimlerde görüldüğü üzere sıralama 1-2-3 olarak resim ekledim, sizi yalnış...
  5. O

sayın admin , peki bu cihazın bootloader kilidinin açık mı? kapalı mı? olduğunu bu vaziyette iken bilebilme şansım var mı dır? şayet açık ise mib se twrp ile hesap sıfırlama anlatımları yapılmış youtube de video lu denemek istiyorum... ne dersiniz? 1599953051 ilginize çok teşekkür ederim...
  6. O

merhaba saygı değer forum yöneticileri, aranıza yeni katıldım araştırmalarım sonucu miuiturkiye buldum bulduğuma da çok memnun oldum. bir sorunum var ve çözemedim mı note 8 pro cihazımın hesap kimiğini unuttum ve cihazıma hart format attım, lakin bin pişman oldum cihazım resimde görüldüğü gibi...
Üst Alt