Omegarad kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi5s plus kulaklık sesi cikisi yardım

Arkadaşlar mi5s plus modelinin ses sorunu çözülmüş bulunmaktadır sıkıntı devam eden arkadaşlar miui güncellemesi ile çözümleyebilir otadan güncelleme her cihaza gelmediği için paylaşan bir arkadaşın linkini vermek istiyorum kendim yaptım düzeldi ahım şahım bir ses çıkışı yok ama yeterli seviyeye...
  2. O

İpucu Tüm Xiaomi Telefonların da Performans Modunu Aktif Etme

aynen tekrardan gelmiyor malesef şaka gibi
  3. O

Yardım xiaomi mi5s plus performans modu açıp kapatma

bilen yada yardımcı olabilecek birileri yokmudur yaw
  4. O

Yardım xiaomi mi5s plus performans modu açıp kapatma

Arkadaşlar mi verification pgorgramı ile anti fake sanırım bu turn of performance moduna geçirdim cihazı fakat pili hızlı tükenmeye başladı dengeli moda geri alamıyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız programdan başka bir hamle yapamıyorum bir türlü
  5. O

barkod tarayıcı açılıyor anlamadım gitti sonrası yok ne yapmam gerekiyor turn of performance mode dedim geriye çekemiyorum
  6. O

peki bu mi5splusda geriye nasıl alınacak mi anti fake ile yaptım ama
  7. O

Güncelleme

artık onula bir deniyicem ordan bakmadım hiç teşekkür ederim kardeşim eyw saolasın
  8. O

Güncelleme

bende bi sorun var heralde wifi den de hatta mobile veriden de bulamadı sonra tekrar bi deniyicem inşallah
  9. O

Güncelleme

hangi romu kullanıyorsunuz acaba eu mu global mi herhangi bir güncelleme gözükmüyor hala
  10. O

Güncelleme

bende niye yok bu güncelleme hala global rom var bende ama gelmedi böyle bir güncelleme daga
  11. O

hoparlör sesinden memnunum ne çok yüksek ne çok kısık htc m8' den sonra tabi alışmak zor geliyor ama kulaklık çıkışı isyat ettirdi güncelleme ile düzelmesini bekliyeceğiz yada arkadaşın paylaştığı yazılımla halletmek lazım
  12. O

denemek lazım hepsi çok iyi demiş ama bende pek anlamıyorum yazılım işinden malesef aldığımız arkadaşlardan destek şart
  13. O

Hocam hiç dikkat etmedim vallahi yeniyim görmedimde araştırıyorum bende herkes bir önceki romda sorun olmadığını beta versiyonunda yani yazmışlar. Umarım öyledir böyle bir cihaza bunu yapmazlar diye düşününmeden edemiyorum canımı yeterince sıktı yani. 15 tl ye satılan mp3 playerlar var kan...
  14. O

global romdan sonra sesin düştüğünü öğrendim forumlardan artık yeni güncellemeyi beklememiz gerekicek böyle bir makinenin bu kadar kötü ses çıkışı olması imkansız diyordum bende.
  15. O

evet üstad global rom yüklü inanılmaz düşük sesi malesef dolby deniyicem bi teşekkürler
Üst Alt