olgunprogos kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Lineage os kurulumunda bootloop

Merhaba mi5 prime cihazima lineage os 18.1 sürümünü (gapps olmadan) kurduğumda sorunsuz açılıyor fakat gapps kurduğumda cihazım lineage os logosunda kalıyor ve kameradan sürekli (tık) sesi çıkıyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Lineage os 18.1 için uygun gappsi nereden bulabilirim?
  2. O

Yardım Pil azalınca işlemci kısıtlaması

Merhaba, mi 5 miui 11 sürüm 9.10.10 eu. Rom performanslı fakat bataryam yıpranmış olduğu için, pil gereken voltajı veremediği anlarda telefon güçlü işlemcilerini kapatıyor, bu da takılmalara sebep oluyor. Bu durumu nasıl devre dışı bırakabilirim? (Custom romlarda böyle bir sorun yok). Tüm xiaomi...
  3. O

Yardım Pc olmadan global rom kurma

Hocam romu yükleyince, yükleme bitmeden mi logosuna atıyor. Twrpyi de silmiş oluyor o an. Pc de de flash xbl hatası alıyorum. Denemediğim mi flash sürümü kalmadı
  4. O

Twrp üzerinden yüklediğimde twrp siliniyor
  5. O

Merhabalar, mi5, miui 9.5 eu romunu kullanıyorum. Pc olmadan global roma nasıl geçebilirim?
  6. O

Soru Global beta

Merhaba, mi8 lite için global beta rom indirme bağlantısını nereden bulabilirim? İnternette bulamadım Miui 11 global kararlı sürüm
  7. O

Yardım Twrp silinmesi

Merhaba mi5 cihazıma twrpden global miui 10 romu kurmaya çalıştığımda, kurulum sırasında twrp uçuyor ve fastboot moda geçiyor. Twrp silinmeden nasıl global roma geçebilirim? Teşekkürler şimdiden
  8. O

Yardım Mi5 mi flash, flash xbl hatası

Maalesef aynı hata. Twrp üzerinden global romu nasıl kurabilirim. En son denediğimde twrp uçmuştu
  9. O

Yardım Mi5 mi flash, flash xbl hatası

Merhaba, mi5 için mi flash üzerinden miui 10.2.2.0 romunu flash all seçeneğini seçerek flash butonuna bastım fakat flash xbl hatası verdi. Bu hatayı neden veriyor olabilir? Ayrıca Global romun twrp versiyonunu twrp üzerinden kurduğumda, kurulumun ortasında twrp uçuyor ve telefon fastboot...
  10. O

Soru Mi5 Güncel Firmware Dosyası

Merhaba, son sürüm miui global kararlı romdan, pixel experience 9.0 a geçerken error 7 hatası alıyorum. Global developer firmwaresini indirebileceğim bir yer var mı?
  11. O

Yardım Soğukta hat görmeme sorunu

Merhaba Cihazım, 21 derecenin altında hattı mı algılamıyor, mesela bugün hava soğuktu telefonu cebimden çıkardığım da fotoğrafta göreceğiniz gibi hattımı görmedi. Kaloriferin üstüne koyup ısıtınca hattı gördü. Bu neden olur acaba ? Custom romlarda da oluyor Mi 5 Miui 8.11.21
  12. O

Soru Evo BT Garanti süreci

Çok teşekkür ediyorum. En iyisi Dışarıda bilindik yerlerde değiştirmek, telefonu çöp etmenin manası yok :)
  13. O

Metro market
  14. O

Merhaba, 3 Konu hakkında yardıma ihtiyacım var. 1 - Mi5 Cihazımı batarya değişimi için Evo BT ye göndereceğim fakat faturayı kaybettim, faturayı aldığım yerden çıkartabilir miyim? (Evet ise) İlla aldığım yere mi gitmem gerekiyor yoksa internet üzerinden gönderebilirler mi? 2 - Fatura olmadan...
  15. O

Yardım Miui reklam sorunu

Eu ya dönmek iyi fikir
Üst Alt