Olcay kızılışık kullanıcısının son içeriği

1. Olcay kızılışık

Yardım Adb minimal ile oem kilit açma

cihazı o hali ile yedek parça olarak verdim xda da filan konu açtım yardımcı olan olmadı
  2. Olcay kızılışık

Alış Mi A1&5X kamera

Telefonumun kamerası arızalı, çıkma orjinal kamera arıyorum elinde arızalı hurda 5x veya mi a1 olan kişiler yedek parça olarak kamerayı satmayı düşünürlerse alabilirim fiyat ta belirtirseniz sevinirim.
  3. Olcay kızılışık

Çözüldü Miui 10 romlu mi a1 cihazımının şifresini unuttum

Tesekkurler hepinize sorun cozulmustur.
  4. Olcay kızılışık

Çözüldü Miui 10 romlu mi a1 cihazımının şifresini unuttum

Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar 3 ay önce ekranı kırılmıştı cihazımın yeni yaptırdım ama şifresini unutmuşum ne yapacağımı bilmiyorum acil yardım edebilecek biri var mı ?
  5. Olcay kızılışık

Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

tekrardan 8.10.25 sürümünü flaşladım sorunsuz oldu diğer sürümler flaşlarken twrp de error filan veriyordu zaten 3 5 gün sonra tekrar denerim atmayı.
  6. Olcay kızılışık

Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

hocam 8.10.25 den 8.12.7 ye güncelledim epic rom ekranında 10 15 dk bekleyip tekrar baslıyor 3 4 defa yaptı sonra telefon komple sıfırlayıp 8.12.6 güncelliyorum şuanda 3 kez tekrar basladı epic rom ekranında kalıyor.
  7. Olcay kızılışık

İnceleme MI A1 G-Cam Farkı [Night Sight]

MIUI 10 8.11.1 portlu mi a1 cihazıma yükledim kamera durduruldu hatası alıyorum.
  8. Olcay kızılışık

Soru Xiaomi dokunmatik ekran

Eyvallah hocalarım, birazdan taksitlendirip alıcam.
  9. Olcay kızılışık

Soru Xiaomi dokunmatik ekran

Miui türkiye markette bulunan Xiaomi mi a1 dokunmatik ekran orjinal mi acaba ? Xiaomi Mi A1 Dokunmatik Ekran
  10. Olcay kızılışık

Cihaz ikinci el telefoncudan alınma telefoncuda kim bilir kimden aldı o dediğiniz biraz imkansız fatura filande yok adb ile fastboot oem unlock yazincada kalkmiyor bl kilidi
  11. Olcay kızılışık

peki adb üzerinden bl kilidi açmanın bir yolu yok mu ?
  12. Olcay kızılışık

usb hata ayıklama ve oem kilidi kapalı diye denemedim deniyeyim
  13. Olcay kızılışık

telefon hardreset atıldı şimdi ilk kurulumda mi cloud istiyor biz bunu bilmiyoruz telefona stok rom veyahut custom rom atmamız gerek ama kilitler kapalı ne yapalım şimdi telefonu çöpe mi atalım aslında mümkün ama ben nasıl yapıcağımı bilmiyorum
  14. Olcay kızılışık

Adb minimal ile oem ve usb hata ayıklama açmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum telefon içinden açma gibi bir imkanım yok yardımlarınızı bekliyorum.
  15. Olcay kızılışık

Yardım Redmi 5A Mi account sorunu

adb ile oem ve usb hata ayıklama açılıyor hocamda ben billmiyorum açsam zaten stock olmasa bile custom rom atıcam
Üst Alt