Okuryazar27 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi11t kamera açılmıyor

Anlamadığım nokta şu ki sadece ana kamera değişti lakin diğer kameralarda açılmadı ayrıca el fenerde açılmıyor(fakat CIT testinde açıldı el feneri) bunun nedenini anlamadım
  2. O

Yardım Mi11t kamera açılmıyor

Merhaba arkadaşlar benim telefonumun arka kamerası(ana kamerası) bulanık çekiyordu bende telefoncuya giderek telefonun kamerasını değiştirdim kamerayı yaklaşık üç dört saat kullandıktan sonra kamera açılmamaya başladı herhangi bir kamera uygulamasına girince kamera açılmadı tarzında uyarılar...
  3. O

Yardım miflashtool fastboot rom kurulmuyor

Evet imeili atan telefoncuda aynısını söyledi. Elimden geldiğince uzak durmaya çalışacağım artık o bolümden zaten alır almaz kapattım otomatik güncellemeyi oradan. Keşke kalıcı olarak atılabilse şu imei, sürekli gidecek diye endişe etmem en azından
  4. O

Herkese teşekkür ederim telefoncuya götürdüm imei atıldı cihaza şu an kullanıyorum sadece MIUI surumu 14 iken 13 düştü(bir süre sıkıntı olmaz galiba) onun dışında bir sorunum kalmadı
  5. O

Teşekkür ederim hocam cevap verdiğiniz için yani çöp olmadığını duymuş olmam iyi oldu diyebilirim(bir rahatladım) yine de şimdi bu cihazı uzaktan olarak halletmeniz ne kadar tutar acaba
  6. O

Hocam sadece kendim denemek istedim çünkü forumda bu sorunla kalan bir çok kişi var ve fastboot ile rom atarak çözenler ondan sonra modem dosyası yükleyerek çözen kişiler gördüm ve açıkçası kendim de para vermeden yapabilirsem çok iyi olur diye düşündüm birde öğrenciyim bu yüzden pek gelirim de...
  7. O

Hocam şuan dediğinizi yaptım ve ilk kez kurulum oldu fakat hala telefon acılmıyor recovery'e atıyor nv data is corrupted hatası almaya devam ediyorum ve ayrıca bu kurulumdan sonra mi yazısının üstündeki kilit işareti kayboldu fakat hala fastboot'a girebiliyorum sadece işaret gitti
  8. O

tamam hocam deneyeceğim
  9. O

tamam hocam deniyorum 1692094864 [13:18:42 w4mjn7vos4i79dhy]:MiFlash 2018.5.28.0 [13:18:42 w4mjn7vos4i79dhy]:Thread id:8 Thread name:w4mjn7vos4i79dhy [13:18:42 w4mjn7vos4i79dhy]:image path:C:\agate_tr_global_images_V14.0.1.0.TKWTRXM_13.0 [13:18:42 w4mjn7vos4i79dhy]:env android...
  10. O

[11:42:19 w4mjn7vos4i79dhy]:MiFlash 2018.5.28.0 [11:42:19 w4mjn7vos4i79dhy]:Thread id:9 Thread name:w4mjn7vos4i79dhy [11:42:19 w4mjn7vos4i79dhy]:image path:C:\rom\agate_tr_global_images_V14.0.1.0.TKWTRXM_13.0 [11:42:19 w4mjn7vos4i79dhy]:env android...
  11. O

şuan cihazım fastboot modda hocam recovery filan giriliyor fakat telefon acılmıyor
  12. O

evet bütün driverleri kurdum hocam 1692093104 hocam anlamadığım nokta cihazı bağlıyorum fastboot rom atamk için başlatıyorum success oluyor(3780sn sürdü bu sefer) fakat faastboot ekranında restart atmıyor öylece kalıyor bu sefer ben yeniden başlatmak için power tuşuna basıyorum beni tekrar...
  13. O

Hayır hocam kilitlendi zannettim fakat değil bootloader kilidi acık şu anda 1692086272 Evet imei atılmış önceki konumda bahsettiğim sorundan dolayı fastboot rom yüklemeye çalışıyorum (şansımı deniyorum diyebilirim) 1692086312 Cihazım mi11t mediatek 1200 dimensity olan versiyonu
  14. O

Öncelikle herkese merhaba cıhazıma bugün fastboot ile rom atmaya calıştım fakat ilk atışımda success (yaklaşık 1600sn sürdü ve tepki vermedi restart gibi) dedi ama telefon hala fastbootta kaldı ikinci kez başka bir rom ile denedim bu sefer error (bu seferde 1800 sn sürdü ve yine tepki vermedi)...
  15. O

Yardım Nv data is corrupted hatasi

Yarın deneyeceğim fakat ilk iki seçenekteki gibi olursa ne gibi bir fiyat istenir ayrıca recoveryde kalırsa yapılması daha zor mu
Üst Alt