oktayozsoy kullanıcısının son içeriği

1. O

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Hocam talimatları harfiyen yerine getirince cihaz komple İngilizceye döndü. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Nacizane gördüğüm küçük bir sorunu aktarmak isterim: Rehberdeki kişi ismi fazla uzun olduğunda gelen çağrılar mi band 3 e iletilmiyor. Bunu kısa isimli kişilerle denediğimde sorun...
  2. O

Hocam tavsiye ettiğin gadgebridge i indirdim yükledim. Bilekliğe bağlanıyor faka yine yazılım yüklemesi olmuyor. Adım adım ne yapmalıyız anlata bilir misin?
  3. O

Mi Fit uygulaması altında mi band 3 altında Aygıt yazılım sürümü yazan yerde bende V1. 2.0.8 yazıyor. Bu sitede İngilizce versiyonlar 1.1.0.15 olarak gözüküyor. Sanırım bizim cihazların yazılım güncelleme yapmaması ve çincede kalmasının sorunu bu. Dil üzerinde çalışan arkadaşlar bu son...
  4. O

Arkadaşlar şu versiyon çatışmasını birisi çözsün lütfen. İngilizce olan versiyon çince versiyonun gerisinde kadığından sanırım bazı güncelleme yapan kullanıcılar İngilizceye çeviremiyor. Bende onlardan biriyim. Her ne yaptıysam ingilizceye çeviremiyorum. Belki tespitim yanlış olabilir, daha...
  5. O

Cihaza reset atabilsek belki bu sorun çözülebilir ama hiçbir yerde fabrika ayarlarına nasıl dönüldüğünü bulamadım. Belki bu forumda daha bilgili arkadaşlar bize yardımcı olabilir, yardımları bekliyoruz.....
  6. O

Arkadaşlar bu cihaz elime geçtiğinde google play üzerinden mi fit uygulamasını kurdum. Uygulama cihazın romunu güncelledi fakat çince olduğunu farkettim. Daha sonrasında birçok farlı siteler ve bu başlık altındaki mi fit uygulamaları dahil hepsini denememe rağmen bir türlü mi band3 cihazın romu...
  7. O

Hocam biraz açıklarmısın? Tam olarak ne yapmamız gerekiyor. Ben herşeyi denememe rağmen ingilizceye bir türlü çeviremedim. Cihaz bağlantıdan sonra güncellemeyi almıyor ve çinceye devam ediyor. Lütfen yardım....
Üst Alt