oktaydemirtass kullanıcısının son içeriği

1. O

Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

Evox 8.3 ü kullanıyordum yani Mart güncellemesini. İlk zamanlar çok güzel ama bi süre kullandıktan sonra ekran açıkken bildirim gelince ekran kendi kendine kapanıyordu. Sırf bu sebepten ötürü romu değiştirdim. AlphaDroid romuna güzel diyorlar fakat ben daha denemedim
  2. O

Rom Evolution X Android 14 AOSP

En günceli bu; https://drive.google.com/file/d/16YEsbd9z1ycdl1nZjDGSeDxzYQSK2L7l/view
  3. O

İlk 3 sorunun ayarları yok hocam default olarak o şekilde çalışıyor. Önce ki sürümlerde animasyon özellikleri vardı ama rom yayıncısı kaldırmış. Sadece ekran kapanma ve hızlı ayarlarda ki animasyonları değiştirebiliyoruz. Parmak izi için; Ayarlar > The Evolver > Kilit ekranı > Parmak izi...
  4. O

A13 Final sürümü temiz kurulum için; - En son sürüm olan TWRP dosyasını kurun - legacy to retrofit dynamic dosyasını flashlayın - Aosp recovery kurun - Recovery modda yeniden başlatın - Firmware flash - Rom flash - İsteğe göre Magisk Delta Flash - Format Data Önceki Evolution sürümlerinden...
  5. O

Dynamic kuruluyor
  6. O

Bir önceki sürümde bataryanın çabuk bitmesi problemi vardı şuan bu sürüm gayet iyi. Konuda ki eski romla aynı ekran açık süresi alıyorum hemde daha akıcı olmuş. Sadece Google fotoğraflarda düzenleme yaparken araçlarda ki sil özelliğini kullanınca uygulanmadan atıyor. Rom kaynaklı mı bilmiyorum...
  7. O

A13 son sürümü kullanıyorum önceki versiyonlara göre daha akıcı olmuş. A14 de leica kamera çalışmadığı için şuanlık deneme ihtiyacı duymadım
  8. O

MIUI 14 [Mi9T] XTBUI Enhanced 14.1.2.0 | Android 13

Aynı sorunlar bende de var. Pil tasarrufu kapalı otomatik başlatma vs tüm ayarları yapmama rağmen WhatsApp, Instagram bildirimleri geç geliyor
  9. O

Audio Modification Library https://forum.xda-developers.com/t/mod-audio-modification-library-v4-2.3745466/
  10. O

Yükleyip tekrar deneyin hocam sorun ondan kaynaklı olabilir
  11. O

Dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım hocam. AML yi yüklediniz mi belki ondan yapıyor olabilir
  12. O

https://www.pling.com/p/1531645/ Bunu kurdum hocam
  13. O

Teşekkürler hocam. Deneyip Teşekkürler hocam. Ben memnundum, kurulu gelen dolby e göre daya iyiydi ama bu onlardan da iyi. Normalde düşük ses seviyesinde dinlerim müzikleri haliyle detaylar çok belirgin olmuyodu. Sizin dediğinizi kurunca düşük ses seviyesinde bile müzikte ki detaylar pek...
  14. O

Bu linkte ki dolby atmos u kurun hocam. Diğerini kapatıp uygulamayı doldurun. Bu kurulu gelenden daha iyi çalışıyor
  15. O

Rom RiceDroid v5.0 UNOFFICIAL | Android 12L

Sadece sosyal medya kullandığım için Rt'yi batarya daha uzun gitsin diye kullanıyorum hocam. Önceki sayfalarda yorumlarınızı görünce romla beraber Rt ve vantom kernel kurmuştum bataryaya etkisi var mı şuan bilmiyorum. İnfinity kernele dönüp tekrar deneyeyim hocam detaylı yorumunuz için...
Üst Alt