okocrc kullanıcısının son içeriği

1. O

Rom [9.0][OFFICIAL] PixelExperience for Mi 5s[Capricorn]15/05/2019

Son sürüm twrp ile wipe işlemlerini yaptıktan sonra güncel frimware yükleyin, indirdiğiniz pixel romu yükleyin, son olarak twrp app yükleme seçeneğini iptal ederek sistemi başlatın. Mi 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. O

Rom [9.0][OFFICIAL] PixelExperience for Mi 5s[Capricorn]15/05/2019

Pixel Andorid 10 versiyonunda Xiaomi Redmi Airdots TWS Bluetooth kulaklık telefon görüşmesinde ses gelmiyor, karşı tarafa da ses değişik parazit gibi gidiyor, video ve müzikte ses sorunu yok. MIUI romda böyle bir sorun yoktu. Android10 ve plus romlarında böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ...
  3. O

Rom [ROM] [Official] [9.0][AOSP] [Capricorn]PixelExperience [2019/10/01]

Denemenizi bekliyorum. Yüklemeye değerse, gcam için yüklemeyi düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. O

Rom [ROM][Official]Capricorn[Pie][9][06/08] Syberiaos Rom v2.6

Buna ek olarak bir süre sonra sistem donuyor ve ekran kilitleniyor, tum uygulamalari kapatiyor.:( miui global betaya donmek en iyisi) MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. O

Rom [ROM][Official]Capricorn[Pie][9][06/08] Syberiaos Rom v2.6

Syberiaos v2 yukledim. Parmakizi calismiyor. İlk kurulumda eklemiyor. Sonrasinda ekleme şansın olmuyor.Ayarlar,Güvenlik parmakizi kayboluyor. :( MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. O

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Fark etmedim k.byin MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. O

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Mi5s için güncelleme geri çekildiği söylendi.Ota dan gelmesini beklemek istemezsen, konu başlangıcındaki linkten dosyayı indir ve fastboot olarak telefona flasla, ota kadar kolay bu yöntem sadece bilgisayara ihtiyacın var[emoji846] MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. O

Aynen 35 derecede 3 e indi.Acaba Şarj hizlimi tukeniyor. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. O

4 çekirdek aktif ve antutu puani MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. O

Dayanamadım ve yükledim. Arkadaşlar çok hızlı bir rom olmuş. 30dk dır elimden düşmedi telefon şuana kadar hata göremedim. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt