okn29 kullanıcısının son içeriği

1. okn29

Rom [GRUS] Mi 9 SE AOSiP DerpFest [10.0] [OFFICIAL] [27.02.20]

navigation barı nasıl o şekilde yaptınız hocsm çok aradım ama bulamadım bende ise sadece butonlar var
  2. okn29

:( asla çözemediğim error 7 hatası verdi
  3. okn29

bian önce yüklemem gerek stockdan farksız baya başarılıymış clap~~
  4. okn29

Şuan muiuimix beta dayım pek hoşuma gitmedi stabile problemleri var o zaman sözünüz ile hemen download yapıyorum hasret kaldık stabil aosp romlara (:
  5. okn29

Romu test eden varmı?Stabil mi kilit ekranında uyanma süresi çağrı geldiğinde geç ekran açılması gibi problemler varmı acaba
  6. okn29

Rom [GRUS] Mi 9 SE HavocOS 3.2 [10.0] [OFFICIAL] [24.02.20]

Akıcı pixelden bir tık daha iyi lakin takılmaları canımı sıktı Instagram veyahut da klavye yazım sırasında 4 saniye gibi bir donmalar oluyor sebebi nedir çözemedim
  7. okn29

Yardım Mi 9 Se twrp error 7

mi flash 64 bit versiyonunda problem yaşadım,bir kaç deneme yaptım lakin ondada hata aldım
  8. okn29

güncel
  9. okn29

Pixel experince rom yüklüydü.Sonrasında global roma geçtim tekrardan twrp yükledim lakin romu yüklerken error 7 hatası veriyor.Yardımcı olabilirmisiniz
  10. okn29

Mod Mi9SE stock mi kamera?

Hepinize merhabalar,custom pixelex.. rom kullanıyorum.Çok memnunum lakin mi9 SE'nin stock kamerası modları daha iyi.Şuan gcam yüklü lakin boş hiç tadmin edici değil.Stock mi kamerayı şuan ki custom roma yükleme şansım varmıdır
  11. okn29

Yardım Mİ 9 SE fastboot hatası cmd error

twrp yüklendi tekrar açıldı lakin magisk yüklenirken verification failed hatası veriyor
  12. okn29

Yardım Mİ 9 SE fastboot hatası cmd error

İlk olarak cihazı gördü.cmd yolu ile fastboot devices fastboot flash recovery recovery.img başarılı bir şekilde yükledi.Lakin kalıcı olmadığı için tekrar atmam gerekti.Sonrasında görmedi.Tek tuş twrp ile denedim oda olmadı.Cmd dede ise sürekli iç yada dış komut çalıştıralabilir. program yada...
  13. okn29

Yardım Mİ 9 SE bluetooth multimedya problemi

Merhabalar,Magic II den mi 9 se ye geçtim,lakin ilk dakikadan bir hüsranla karşı karşıya kaldım.Aracımda ki multimedya sistemi ile eşleştirdiğimde müziklerde 1-2 saniyelik sürekli bir şekilde kesintiler söz konusu oluyor.Diğer cihazlar ile hiçbir problem yaşamadım.Telefonu başka bir multimedya...
  14. okn29

Yardım Mİ 8 SE İMEİ ATMA İŞLEMİ?

Elimde güncel olarak kullanılmaz halde bulunan 4.5g destekli cihazlar mevcut.Bu cihazların İMEİ numarasını mi 8 se cihazıma atmak istiyorum.Bu işlemi nasıl hangi software ile gerçekleştirebilirim.Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.Saygılar.
  15. okn29

Yardım Xaomi Mİ 8 SE rom yüklenmiyor.Cihaz kullanılmaz bir durumda,Yardımcı olurmusunuz?

Twrp yükleme işleminden sonra global beta miui10 yükledim.Mi ekranında kaldı sürekli rest atıyor.Başka bi güncel miui 10 beta indirdim.Oda başarısız oldu.Stock rom indirdim.Onuda nasıl yükleyeceğimi dair fikrim yok.Yardımcı olurmusunuz?
Üst Alt