okitoki kullanıcısının son içeriği

1. O

Mi4 8.2.1.0 Güncellemesi

YA BEYLER BAYANLAR BEN BUNU YAPTIMDA MESAJ SESLERİM GELMİYOR BÜTÜN SESLER ÇIKIYOR AMA MESAJ SESİ GELMİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN
  2. O

Rom MIUI 8 Çin Kararlı ROM V8.2.3.0.NXKCNEC

Hocam ben bunu yükledikten sonra 3G ve 4G ile bağlanamıyorum arada hat gidip geliyor hattım TURKCELL bundan önce bir şey yoktu baştan yüklemek istedim TWRP girmiyor
  3. O

YARDIM EDER MİSİNİZ?

çok çok teşekkür ederim bu kadar işin içinde benimle uğraştığın için son bir adım daha anlatırsanız çok memnun olurum 1. http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi4c-guncel-turkce-rom-dosyalari.3845/ bu linkte v8.1.1.0 var bide 6.11.24 var bunlar arasındaki farkı ney hangisini yüklemeliyim BİRİ...
  4. O

YARDIM EDER MİSİNİZ?

yüklicem işte bootlader kilidi olup olmadığını nasıl bildiğimizi yazmışsınız sağolunda fastboot'a nasıl o mesajı yazıcaz forumda varsa link atabilir misiniz ?
  5. O

YARDIM EDER MİSİNİZ?

öncelikle teşekkür ederim peki direk xiaomi.eu'daki romu indirip şuanki romun üzerine kursam bir sıkıntı çıkarmaz değil mi bide ses kısma + power ile girdim ama karşıma bir mesaj gelmedi
  6. O

YARDIM EDER MİSİNİZ?

BEN YENİ Mİ 4C ALDIM VE CİHAZIM ROOTLU OLARAK GELDİ ROOTLU OLDUĞUNU BANKA UYGULAMASI YÜKLEYİNCE ANLADIM CİHAZDA 7,5 YÜKLÜ RESİMDEDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BEN SİZE SORULARIMI MADDELEYEREK SÖYLİM SİZDE BİLDİKLERİNİZİ YAZARSINIZ ÇOK İYİ OLUR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 1.BOOTLOADER KİLİDİ VAR MIDIR? NEREDEN...
  7. O

Rehber [Miui7] [I9505]Samsung Galaxy S4 [BAŞARILI KURULUM] [21.09.2015]

telefonu ingilizce yapıp geri türkçe yaptım sorun kalmadı klavyesi çalışıyor çok teşekkür ederim sistem güncellemesi var diyor android 5.0 480mb civarı sence güncellim dursun mu ? ve benim telefonda hızlı şarj yiyor sizdede öyle mi ? şimdiden teşekkürler
  8. O

Rehber [Miui7] [I9505]Samsung Galaxy S4 [BAŞARILI KURULUM] [21.09.2015]

Hocam bir bakar mısın ben bunu yükledim ama klavye çıkmıyor swiftkey yükledim oda durdurdu diyip duruyo yardımcı olur musun
Üst Alt