oKionn kullanıcısının son içeriği

1. oKionn

Rehber MIUI Hareketli Duvar Kağıdı Koyma [Uygulamasız]

Hocam gerek yokmus. Galeriden basit bir sekilde video duvar kağıdı atayabiliyormusuz. Ekstra uygulamaya bile gerek yokmus. Elinize sağlık
  2. oKionn

Yardım Canlı duvar kağıdı kilit ekranı

En başlarda gifler üzerinde denemiştim ve galeride gif i duvar kagidi yapamiyorduk. Mantıken videoda da olmaz diyip bakmamıştım bile. :/ Tmmdır tesekkurler
  3. oKionn

Ana ekrana resim koyduktan sonra kilit ekranıda o resime dönüşüyor. Uygulama ismi verebilir misiniz? Bir cok farklı uygulama denedim ( kendi canlı duvar kagidini yapabildiğim) fakat bulamadım
  4. oKionn

Canlı duvar kağıtlarını severek kullanan biri olarak play store a başvuruyorum. Fakat her uygulamada hem kilit ekranı hem de ana ekranı cnalı duvar kağıdına dönüstürüyor. Ben sadece kilit ekranı ı yapmak istedigim halde bunun bir cozumunu bulamadım. Yardımlarınızı beklerim
  5. oKionn

Rehber MIUI Hareketli Duvar Kağıdı Koyma [Uygulamasız]

Hocam şu an da play store uygulamaları ile beraber kilit ekranına uygulayabiliyoruz fakat sadece kilit ekranına uygulama mevzusu daha gelmedi. Bunun için sizin çözümünüzü denemeye karar verdim fakat duvar kağıdı uygulaması güncellendiği için son kısımda eksik kalıyor. Konuyu güncellerseniz...
Üst Alt