okankabakci kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Hoparlör Bağımsızlığını İlan Etti

Cihaz garantili değil ancak tamir ettirebilirim belki ankarada
  2. O

Yardım Hoparlör Bağımsızlığını İlan Etti

Telefon hoparlörü iki gündür kafasına göre takılıyor, resmen bağımsızlığını ilan etti. Sesi açık ancak hoparlör çalışmıyor (arama, müzik, alarm...) kapat aç yaptım, fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım, cihaz donanım testlerini yaptım tepki yok sonra bir anda geldi. Dün ve bugün oldu bu nasıl...
  3. O

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Telefon hoparlörü iki gündür kafasına göre takılıyor. Sesi açık ancak hoparlör çalışmıyor (arama, müzik, alarm...) kapat aç yaptım, fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım, cihaz donanım testlerini yaptım tepki yok sonra bir anda geldi. Dün ve bugün oldu bu nasıl saçma bir sorundur? Yardımcı...
  4. O

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Bende arka kamera ile çektiklerimde çıkıyor ancak ön kamera da çıkmıyor
  5. O

Ön kamera portre çekimlerde studio light çalışıyor mu?
  6. O

Soru Studio Lighting

Selamlar, portre modda çekilen fotoğrafları düzenleme kısmında arka kamera fotoğraflarını Studio Light ile düzenleyebilirken ön kamera fotoğraflarını düzenleyemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Üst Alt