okanalpdogan kullanıcısının son içeriği

1. O

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Xiaomi kullananlar zaten xiaomi kullandiklari icin sansli ödüllü
  2. O

Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Arkadaslar merhaba dun gece gelen guncellemeyi indirdim 2.2gb.. Sabah kurulum yapmak icin baslattim bir baktim basarisiz olmustur dedi. Tekrardan guncellemeye gittigim de ise gunceleme yok diyor. Ne yapabilirim sorun nedir telefonda mi yoksa guncelleme geri mi cekildi..
  3. O

MIUI 11 Mi 9T Android 10 geldi.

Ben bu gece yatarken indirdim sabah kalktigimda ise basarili sekilde indirilmistir dedi kurulum yapmak icin baslattim ama basarisiz olmustur dedi. Sonra tekrar indirme secenegine geldim guncelleme yok diyor. Telefonda mi bi sorun var yoksa guncelleme geri mi sekildi
  4. O

Alış 35 Adet Mi A2 Lite 3/32 ve 1 adet Mi Mix 3 Alınacaktır.

Xiaomi mi A2 lite 3/32gb Kvk garantili ada fatura 1360₺
  5. O

Soru Mi A2 Lite Android 9 a geçiş

bende guncelleme ilk geldiginden beri android 9 olarak kullaniyorum sorun yasamadim
  6. O

Soru A2 litre çift hat

1.hattan konusma yaparken 2.hattan biri aradığında 1.hattaki konusman yarıda kesilip kapanıyor 1546851953 birde benim sorum olacak 1.hatta tanımlı whatsap var lakin 2.hatta da kullanmak istiyorum whatsap bunu nasıl yapabilirim..
  7. O

Soru Mi8, android 9 batarya çabuk bitiyor

merhaba,ben telefonun butun donanimlarini en son noktasina kadar kullaniyorum ve gayet iyi gidiyor batarya sabah 6 de cikardim sarjdan ayni sarj ile devam ediyorum %35 bence si, bi temiz kurulum yapmayi deneyin
  8. O

İpucu Mİ 8 ŞARJ DA İLGİNÇ BİR ŞEY FARK ETTİM İÇERİ BAKINIZ

merhabalar cep telefonu teknik serviscisi olarak sunu soyleyebilirim... evet hayatimizda hızlı şarj önemli yere sahip.. lakin gece evde takip sabah cikariyorsaniz bunu hizli sarj destegi olmayan adaptörler ile yapin..
  9. O

Soru Mi Band 3 Şarj

suan da %14 sarjim var 13 gun olmus
  10. O

Rehber Mi8 Genel Bilgiler

11. O

Rehber Mi8 Genel Bilgiler

Hocam eline saglik guzel basarili olmus. Gelistirici ayarlarindan kontrol ettigim de mi kilit acildi yaziyordu.. lakin ben rom root atmam orjinal uzerinde ne varsa sistem ne yollarsa onu kullanirim.. mi kilit bu durumda bana zararli olur mu. geoistirici ayarlardan kapatabiliyormuyuz kapatirsam...
  12. O

Soru Mi A2 Lite sorunları

merhabalar 2 aydır kullaniyorum telefonu sorunsuz dun format attim tekrardan kurulum yaptim telefona cok gereksiz uygulama indirmistim.. lakin simdi de bildirimler de ses geliyor lakin uygulama simgesinin ustunde nokta cikmiyor ayarlar kontrol edildi aktif gozukuyor ama nokta cikmiyor bilgisi...
  13. O

Soru Uzun süredir a2 lite kullanan var mı?

2 aydır kullanıyorum aldıgım günkü performansı ile aynı sorun yasamadım 13 saate kadar ekran suresi aldigim gunler oldu 2 gun boyunca kullandim
  14. O

Yardım a2 lite yüz algılayıcı ve desen sıkıntısı

hakkaten varmis cevabin icin tesekkurler
  15. O

Uygulama Çeşitli Xiaomi Cihazlar için Google Kamera

ustam saygılar emeginize saglık. redmi 6 pro icin apk koymussunuz bende a2lite var uyum saglar mi
Üst Alt