Okan42 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım poco x5 pro 5g QCN dosyası paylaşabilir mi?

poco x5 pro 5g QCN dosyası olan paylaşırsa makbule geçer teşekkürler
  2. O

Soru Redmi Note 13 Pro Direnç çıktı mı?

global rom yüklediikten sonra şebeke yok malesef bu sorunu çözebilen vazr mı.?
  3. O

Yardım Redmi note 13 pro 5G Mobil veri yok

şebeke geliyor mu hocam?
  4. O

Yardım Rom attıktan sonra servis yok yazıdı

bende yükledim global rom malesef şebeke problemi oluyor modem dosyası ile alakalı bişey sanırım çözebilen varsa paylaşırsa sevinirim
  5. O

Yardım 13T PRO Root???

error: cannot load 'init_boot_ab.img': No such file or directory bu şekilde hata veriyor
  6. O

Yardım 13T PRO Root???

Magisk_delta ile bot_init nasıl yamalayacağız bunu azda oılsa anlatırmısınız
  7. O

Soru 13T Pro aldım ama kutuyu hala açmadım. Araştırıyorum beğenmezsem iade edeceğim.

hocam neden Taiwan Romu kurdunuz daha mı iyi?
  8. O

Yardım twrp gelmedi mi 13t pro için

twrp gelmedi mi? 13t pro için arkadaşlar var ise buraya ekleyebilirmisiniz rica etsem teşekkürler
  9. O

Yardım adb komutu hakkında yardım talebinde bulunuyorum

arkadaşlar biraz android den uzak kaldım unuttum ve de aradığım şeyi bulamadım. rom yüklerken yada twrp yüklerkem kısacası yazılım yüklerken eksik yada hatalı yazılım sonrası adb komutu ile örneğin "boot" dosyası "modem" dosyası vs gibi bunun gibi önemli dosyaları görüp içinde varmı yoksa...
  10. O

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

merhaba redmi note 11s eng yükledikten sonra açılıyor global rom yükleyince recover modunda kalıyor ücret karşığı kim yapabilir DFT Pro var
  11. O

Yardım 12 pro için twrp yok mu?

12 pro için twrp yok mu? 13.09 sürümü var şuan bir defa yeni sürümü geldi başkada yok yükleyebilirsek hangi sürümünü yükliyelim sizce europe?
  12. O

Yardım oneplus 10 pro avrupa mı çin sürümü nasıl anlaşılır?

yani sadece yazılım mı farklı ? ozaman bu kolay global rom yüklersen sorun çözülmüş olur mu sadece fark yazılımsa? cevap için teşekkürler
  13. O

Yardım oneplus 10 pro avrupa mı çin sürümü nasıl anlaşılır?

kısa zamanda alıpta kullanmak istediğim bir cihaz çok merakta ediyorum işin açıkcası cihazı almadan bilenlere sormak istedim çin versiyonumu yoksa avrupamı nasıl anlarım? birde ikinin arasında fark oluyor mu?
  14. O

MIUI 12.5 Mi 11 Pro/Ultra (Star) - Global Kararlı Rom V12.5.7.0.RKAMIXM İndirme Bağlantıları

ben bunu yükleyemedim twrp den yükleyebilen var mı? zip dosyası yüklenemişyor şeklinde hata veriyor.
Üst Alt