OĞUZZ01 kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru Xiaomi 12 nasıldır alınır mı .?

Anladım hocam peki bilginiz varmı Xiaomi 12 için custom rom olayı vs sıkıntı mı .? Nette bakınca pro ve lite için gelen android 14 bile bu cihaz için gelmemiş sanırım RMX3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. O

Nedendir hocam peki Ayrıca gördüğüm kadarı ile Xiaomi cihazlar custom rom yönünden zengin olsalarda bu cihaz pek tutulmadı sanırım zira hiç yok yok gibi birşey RMX3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi RMX3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. O

Herkese merhabalar dostlar 20 bin TL bandında yurtdışı olmayan bir cihaz almak istiyorum ve s22 ile Xiaomi 12 arasında gidip gelmekteyim Xiaomi 12 256 hafıza ve 4500mah pil ile öne çıkmakta mi 12 kullanan sizler olarak hangisini tavsiye edersiniz.? RMX3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  4. O

Yardım Hard Brick Cihaz İçin Yardım

Herkese merhabalar kullanmakta olduğum mi 11 lite 5G NE cihazımın daha önce atmış olduğum imein düşmesi üzerine cihazı fabrika rumuna çevirdim iyi mi yatma işlemini yaptım yalnız kullanmakta olduğum Roma flaş derken hata verdi ve cihaz hard brick oldu bu cihaza nasıl edl mod üzerinden yetkili...
  5. O

Yardım Mi 11 lite 5G NE IMEI Düştü

Cihazın bootloader açıksa şuradaki yönergeleri izleyerek yapabilirsin hocam yanlız videodaki kişi ücretli uygulama üzerinden yapıyor sen bunu eski usul yapacaksın LE2115 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. O

Azda olsa uğraştım ama düzeltmeyi başardım hocam sorun kalmadı şuanda teşekkürler LE2115 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. O

Daha öncesinde format işlemi yapmışlığım oldu hocam cihaza o zaman değilde şimdi gitmesi bayram ayağı manidar oldu LE2115 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. O

Herkese merhabalar arkadaşlar aktif olarak kullanmak doğru cihazımı yavaşlamasından ötürü sıfırlamak istedim cihazı sıfırladıktan sonra maalesef ki imeilerde silinmiş daha önce bu cihazda bu durum başına gelen varmı.? Zira daha öncesinde büyük güncelleme sonrası cihazı sıfırlamıştım ve IMEI...
  9. O

Rehber Redmi 9A/9C/9 Yetkili Hesap Atlama / Unbrick Yapmak

Herkese iyi akşamlar dostlar redmi 9 cihazıma eng rom aracılığı ile IMEI kurulumu yaptım yanlız miflash ile global Roma döner iken cihaz sustu sadece MTK gözüküyor ve bypass ile rom atayım diyorum ama buradan ileri giremiyorum sebebi ne olabilir.? Başına gelen varmı.? 2109119DG cihazımdan...
  10. O

Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

Hocam merhabalar android 12 kurulu cihaza kurabileceğimiz bir sürüm çıktı mı acaba.? Bizim cihaz için M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. O

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

Herkese merhabalar benim poco X3 nfc cihazımın şarjı hep bu civarda gitmekte sebebi nedir acaba.? Ekran 90hz de M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. O

Rom Evolution X OFFICIAL Redmi Note 8/Note 8T [Android 11]

Herkese merhabalar yurt dışı cihazlardaki 11 romlarda oluşan yavaş şarj durumu düzeldi mi .? Bilgisi olan varmı Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. O

kurulum işini hallettim yanlız bu seferde cihaz aşırı yavaş şarj oluyor o kadar ki 9-10 dk da ancak %1 artıyor şarj kablo ve başlık orjinal ayrıca ugreen marka ile denedim aynı sonuç degişen birşey yok
  14. O

Herkese merhaba beyler android 10 RRemix den bu Roma geçiş yapacağım ama boot ekranında kalıyor öyle sebebi nedir acaba bilen varmı ?
Üst Alt