Oguzyncr kullanıcısının son içeriği

1. Oguzyncr

MIUI 12.5 Redmi Note 7 - Global Kararlı V12.5.1.0 QFGMIXM İndirme Linkleri

Uygulama kililtleme ve uygulama kilidi kaldırmak için güvenlik uygulamasını açın > sağ üstten ayarlar > hızı artır > uygulamaları kilitle kısmından işlemleri yapabilirsiniz
  2. Oguzyncr

Yardım Redmi Note 7 global v12.5.1.0 rom sonrası ekran bölünmüyor.

navigasyon tuşlarına kısayol olarak ekleyin ekran bölmeyi
  3. Oguzyncr

MIUI 12.5 Redmi Note 7 - Global Kararlı V12.5.1.0 QFGMIXM İndirme Linkleri

son uygulamalardaki kilitli uygulamaların kilidini kaldıramıyorum ve ya kilitleyemiyorum . uygulamaya basılı tutunca uygulama ayrıntılarına gidiyor.
  4. Oguzyncr

Soru Güncelleme Ne Değişti?

Pil durumu nedir sizde ? Bazı kişiler pil performansının düştüğünü söylemiş. Ben azami 6 saat alıyorum ekran süresini. Hard reset yapsam fark eder mi acaba?
  5. Oguzyncr

Rom [Android 10] Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.1.0 QFGMIXM İndirme Bağlantısı

Güncelleyeyim mi ? Tavsiye eder misiniz?
  6. Oguzyncr

Yardım Ağa bağlanamıyorum

Gizli ağa bağlanmak istiyorum, ağın bilgilerini girdim. Ama kapsama alanı dışında diyor halbuki modem hemen yanımızda. Bilen varsa yardımcı olabilir mi
  7. Oguzyncr

Yardım Arka Planda Uygulama Kapanması

Uygulamaların pil optimizasyonlarını kapattınız mı peki ? Bu arada ben poco launcher kullanıyorum.
  8. Oguzyncr

Uyarlamalı pili kapattım. Launcher ın bildirim erişimini kapattım çünkü RAM i çok kullanıyordu. Şu an sorun çözüldü gibi.
  9. Oguzyncr

Buna çözüm bulabilen yok mu hâlâ ? Uygulamaları güncelle kısmına basıyorum çıkıyorum play store a dönüyorum uygulama güncellenmemiş. Sinir oldum valla ya. Çözebilen varsa yazabilir mi?
  10. Oguzyncr

Rom Mi A2 Lite - Global Kararlı Rom V11.0.4.0.QDLMIXM İndirme Bağlantıları

- Wifi şifresini karekod ile paylaşma gelmiş. -- Geliştirici seçeneklerinde oyun sürücüsü seçeneği gelmiş. Oyun hızlandırıcı gibi bir şey sanırım. -Erişilebilirlik kısmında ses dengesi ayarı getirilmiş.
  11. Oguzyncr

Çözüldü Ösym, sibanet uygulamalarını indiremiyorum

Nereden yapıldığını bilmiyorum
  12. Oguzyncr

Tamam yeni bir gmail hesabı ekleyince düzeldi :) Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Oguzyncr

Vpn yok bölge Türkiye
  14. Oguzyncr

ÖSYM ve sibanet uygulamalarını "bu öğe ülkenizde kullanılamıyor" ibaresinden dolayı indiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Üst Alt