oguzyilmaz38 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım RN 7 Miui 12 Whatsapp Medya Problemi

düzelmedi, söle birsey de farkettim miui 11 de aktif kullandıgım bluettoh cıhazların 2 tanesini görmemeye basladı baska cıhaz da görünüyor bende guncelleme ocesi kullandıgım bt cıhazı görmüyor
  2. O

standart play guncellemeleri yapılıyor miui 12 oncesınde de devamlı güncel tutardım, sıkım rom dan sonra oldu
  3. O

miui 11 e döndereceğim olmadı bir çözüm bulamazsam tam çıldırmalık
  4. O

RN7 miui 12 güncellemesi sonrasın da whatsapp çift uygulamalar da gelen medya dosyalarında foto, video vb. devamlı indirme hatası önizleme yapmama ve galeriye kaydetmeme prb. cıktı, karsılasan veya çözümü olan var mı? yapılan işlemler, whatsapp son surum güncelleme, çift uygulamalardan kaldırıp...
  5. O

Yardım MİUİ 12 Güncellemesinden Sonra Whatsapp'ta Yavaşlık?

RN7 bende de miui 12 güncellemesi sonrasın da whatsapp çift uygulamalar da gelen medya dosyalarında foto, video vb. devamlı indirme hatası önizleme yapmama ve galeriye kaydetmeme prb. cıktı, karsılasan veya çözümü olan var mı? yapılan işlemler, whatsapp son surum güncelleme, çift uygulamalardan...
  6. O

Rehber Mi Band 5 Orijinal Yazılımlar

Merhabalar play üzerinde mi fit uygulamasını güncelledim ve mi band 4 u de son sürümüne güncelledim fakat türkçe dil destegine gecemedim, menüler içerisinde yapabileceğim birsey var mı ?
  7. O

Rehber Mi Band 4 S.N.Ç. (Global Non-NFC)

evet yenı farkettim şimdi bluetooth kapa aç yaptım geldi, bakalım kac saat gidecek, çözümü nasıl olacak acaba
  8. O

arkadaslar hortlak yeniden uyandı :) tekrar gelen aramalarda bileklik uyarıları almıyor, apk da da aynı hatayı verınce tekrar playde ki uygulamayı indirdim, community uygulamasındanda arastırdım bır arkadas bileklikdeki DND rahatsız etmeyın modunu kapatın dıye onerıde bulundu orası devamlı...
  9. O

arkadaslar problemi çözdüm, sorun playdeki mi fit programının uyumsuzluğundanmış daha önceden mi band 3 de bu problem karsılasılmış ve son sürüm olarak apk sını yüklenince problem düzeldi,
  10. O

bilekliği alalı tam 1 ay oldu ve ortalama 2 haftadır böyle aldığıma bin pişman oldum miui_11 geldiğinde de düzelmedi, bileklik güncellemesi de bulunmuyor nasıl bır yol izleyeceğimi bulamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim
  11. O

Merhabalar, bende de söyle bir problem mevcut, mi band 4 v1.0.6.24 versiyon yuklu mi fit uygulamasında gelen cagrıları acmaya calıstıgımda telefonunuza miui son sürüm yükleyin uyarısı vermektedir, (telefonum redmi note 7 miui 11.03 yüklü durumda ), nasıl yapabilirim fikriniz var mı?
  12. O

Yardım Mi band 4 Redmi Note 7 Güncelleme Prb

Merhabalar, bende de söyle bir problem mevcut, mi band 4 v1.0.6.24 versiyon yuklu mi fit uygulamasında gelen cagrıları acmaya calıstıgımda telefonunuza miui son sürüm yükleyin uyarısı vermektedir, (telefonum redmi note 7 miui 11.03 yüklü durumda ), nasıl yapabilirim fikriniz var mı?
  13. O

Soru Mi Band 4 Güncelleme ve Senkronizasyon Sorunu

Merhabalar, bende de söyle bir problem mevcut, mi band 4 v1.0.6.24 versiyon yuklu mi fit uygulamasında gelen cagrıları acmaya calıstıgımda telefonunuza miui son sürüm yükleyn uyarısı vermektedir, (telefonum redmi note 7 miui 11.03 yüklü durumda ), nasıl yapabilirim fikriniz var mı?
  14. O

Yardım Redmi Note 7 ve Mi band 4 Güncelleme Problemi

merhabalar Redmi note 7 4/128 telefonum bulunmakta yazılım 10.3.6 kararlı bugun aldıgım uyarı ile mi band 4 üzerinden iletişimi durdu, gelen cağrılar vb. aldıgım uyarı Gelen arama uyarılarını almak için telefonunuzu en son miuinin yeni sürümüne güncelleyin uyarısı vermektedir, malum miui 11...
Üst Alt