oguzsahinf kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım redmi note 9 pro fastboot kurulum

IMEI numarası siliniyor sanırım. IMEI repair işlemi vardı cihazımda
  2. O

Mi flash uygulamasında mevcut MIUI sürümünün düşük olması, en son sürümü yüklemeye engel olmuyor değil mi? Verileri koru seçeneğiyle kurulum yaparsam düzgün kurmuş olur mu? Temiz kurulum şart mıdır ?
  3. O

Soru redmi note 9 pro fastboot kurulum

Arkadaşlar herkese merhaba. Redmi note 9 pro miui 11.0.4 sürüm var telefonumun içinde. Fastboot MIUI 12 romu indirdim. Mi flash ile verilerimi koru'yu seçerek romu kursam bir sorun çıkar mı ? İlla temiz kurulum yapmak mı gerekiyor? Ve son olarak IMEI numarası silinir mi ? Çünkü IMEI repair...
  4. O

Arkadaşlar herkese merhaba. Redmi note 9 pro miui 11.0.4 sürüm var telefonumun içinde. Fastboot MIUI 12 romu indirdim. Mi flash ile verilerimi koru'yu seçerek romu kursam bir sorun çıkar mı ? İlla temiz kurulum yapmak mı gerekiyor? Ve son olarak IMEI numarası silinir mi ? Çünkü IMEI repair...
  5. O

Soru REDMİ NOTE 9 PRO

6. O

Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

Merhaba. Bende de mi8 se var. Buna ücret karşılığında tr rom kurabilecek biri var mı ? Ilgilenen bana ulaşsın lütfen.
Üst Alt