Oguzkaan78 kullanıcısının son içeriği

1. Oguzkaan78

Yardım Tv stick fare çalışıyor ama tıklamayı görmüyor

Arkadaşlar bugun aldim sticki. Hemen videolarda önerilen matv mouse toggle ve zank remote uygulamalarinj indirdim. İyi hoş mouse harbiden hareket ediyor ekranda ama tiklayinca ekrandaki rengi degisse de tiklamamis oluyor. Sabahtan beri uğraşıyorum iade etmenin eşiğindeyim şuan. Uygulamalarda...
  2. Oguzkaan78

Soru Mi band 3 le çağrı reddetme

olmuyor
  3. Oguzkaan78

Soru Mi band 3 le çağrı reddetme

Hala düzelmedi ya
  4. Oguzkaan78

Soru Mi band 3 adimsayar kapatma ve sarj durumu

Peki sifirlanyormu 5000 adim oldu
  5. Oguzkaan78

88 kaldi Peki adimsayar konusu nedir
  6. Oguzkaan78

Soru Mi band 3 program onerisi

Luckyi denedim olmuyor program lisans istiyor lucky iptal
  7. Oguzkaan78

Para verip alirsam mi abnd notifydede baya ozellik var hangisini alsam bilemedim
  8. Oguzkaan78

Bnmkinde turkce yuklu oglen 3 den sabah 8 ekadar bluetooht bagli bunlara gore normalmidir
  9. Oguzkaan78

Arkadaslar mi band 3 ün adimsayarini kapatabiliyormuyuz/duraklatabiliyormuyuz kullanmadigim icin bosa sarj yiyor Birde bilekligin sarji 1 gunde %93 kaldi bu normalmi yoksa kurcaladigimdanmidir
  10. Oguzkaan78

Telin garantisi bittmeden root dusunmuyorum
  11. Oguzkaan78

Arkadaslar mi band 3 ümde turkce firmware yuklu bilekligi butun ozelligiyle kullanabilecegim program önerebilir misiniz ayar kurcalamayi seviyorum bu yuzden lazım mesela mii notification cok iyi a hepsi pro alinca olan ozellikler ucretsiz uygulama onerebilcek varmi
  12. Oguzkaan78

Yardım Mi band 3 gadgetbridge baglanti sorunu

Sorunu hallettim saolun
  13. Oguzkaan78

Yardım Mi band 3 gadgetbridge baglanti sorunu

Arkadaslar mii bandimi bugün aldim ama bir turlu Türkçe yukleyemedim türkçe icin mii fitten bilekligi eslestiriyorum ama gadgetbridge bir turlu bileklgi gormuyor/baglanmiyor ama mii bandage,mii fit,mii notification falan cok rahat goruyor birtek gadgetbridge gormuyor lutfen yardim edin
Üst Alt