Oguzhnmete kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Whatsapp kayan bildirim gelmeme ve bildirim ışığı yanmama sorunu

Güncelleme sonrası mı oldu tam bilmemekle birlikte, Whatsapptan kayan bildirim gelmiyor aylardır. sadece sol üstte saatin yanında whatsapp ikonu beliriyor. Bugün fabrika ayarlarına sıfırlayıp bununla birlikte hard reset atmama rağmen yine de düzelmedi sorunum. ayarlar>bildirimler>kayan...
  2. O

Yardım Redmi not 8 pro ses problemi

Aynı problemi ben de yaşıyorum. Müzik dinlerken ses kendiliğinden kısılıp yeniden yükseliyor sonra yine kısılıyor böyle devam ediyor sürekli. Cihazım note 8 pro sürüm mıuı global 12.5.1 kararlı
  3. O

Soru Uygulamalarda çıkan reklamlar hakkında ?

Uzun süredir forumu takip ediyorum. Belki forumdadır belki teknoloji haber sitelerindedir emin değilim ancak mıuı 11 ile çıkan reklamların artık kaldırılacağı konuşuluyor gibiydi bu durum hakkında bir gelişme yok mudur acaba? Bir çok çözüm yolu denemiştim ancak her zaman sanki ayarlar sıfırlanır...
  4. O

Arkadaşlar toplanın temamı ifşa ediyorum

eline sağlık hocam baya iyi bir tema
  5. O

Yardım Mi 5s Plus Sarz Süresi Sorunu

aynı şekilde yaklaşık 40 gün önce benimde şarjım çok hızlı bir şekilde bitip %50 lerde telefon kapanıyor ve telefonu şarja taktığımda yine 50 den şarj etmeye başlıyordu. gittigidiyor dan 70 liraya batarya aldım 1 ay önce değiştirdim. ilk bir kaç gün normale döner gibi olup 3-4 saat ekran süresi...
  6. O

Yardım Redmi Note 7 ses algılama

Aynı sorun bende de mevcut cihazı alalı yaklaşık iki yıl oldu videolarda Instagram story lerde ses cızırtılı ve bozuk çıkıyor. Cihaz mi 5s plus sürüm kararlı 10.2.4.0
  7. O

Yardım Video, ses kaydedici de sesin hışırtılı gelmesi

Video çektiğimde, ses kaydı aldığımda sesler hışırtılı geliyor. Bu acaba benim telefonumda mı var yoksa genel bir şey mi? Bu sorunu yaşayan var mı? Bir çözümü var mıdır? Şimdiden cevap verecek herkese teşekkür ederim. Hayırlı günler dilerim
  8. O

Çözüldü Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra google play cihazınız uyumlu değil hatası

Ayarlardan verileri temizlediğimde sorun çözüldü çok sağolun
  9. O

Çözüldü Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra google play cihazınız uyumlu değil hatası

Mıuı 10 sonrası şarj tüketimi vs. belki düzelir diye telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istedim. Bunu ayarlardan değil de kapattıktan sonra ses açma tuşu ve güç düğmesine basarak açılan sayfadan yaptım. Normal kurulumu yaptım ve google play e girdim instagram, antutu benchmark bazı oyunlarda...
  10. O

Yardım Mi10 Sorunları

Herkese iyi günler foruma baktım ancak ben bulamadım soracağım konuyu , güncelleme öncesi ekran açıkken whatsapp tan mesaj geldiğinde bildirim çubuğunu indirmeden direk cevapla yeri gelip bir müddet sonra kayboluyordu güncelleme den sonra sadece bildirim çubuğunda simge gözüküyor ve ancak...
  11. O

Haber Mi 5S & Plus - Android Oreo hakkında! [Sürekli Güncel]

Konu da ki bütün mesajlara baktım gözümden kaçtıysa affola ancak göremedim mi 5s plus için kararlı sürüm ne zaman gelir? mıuı 10 ve oreo
  12. O

Yardım Ankara içinde yardımcı olacak servis var mıdır ?

Beta romu kararlıya çevirmek için bi tanıdığa göndermiştim ya benden kaynaklı ya ondan kaynaklı yanlış linkten yanlış rom yüklendi galiba, öncesinde haftalık rom da bazılarının aldığı hata vardı telefonu yeniden başlattığında mi yazısında kalıyordu gönderdiğimdr öyleydi şimdi fastboot moda da...
  13. O

Yanlış rom yüklenmesinden kaynaklı bir problem yaşıyorum tanıdık birine yaptırmıştım böyle problem olunca da işin içinden çıkamadı cantara hocam sizde galiba ankaradasınız durumu anlatsam size de zaman ayırabilir misiniz
  14. O

Mi 5s Plus cihazımla ilgili bir problem yaşıyorum yardımcı olacak servis var mıdır ?
Üst Alt