OguzHas kullanıcısının son içeriği

1. OguzHas

Yardım K40 Gaming Bluetooth Ses Sorunu

Merhabalar K40 Gaming Edition 12/256 kullanıyorum mobil oyunlarda Jbl Bluetooth kulaklığı bağladığım zaman sorun yok ama mikrofon açınca ses devre dışı kalıyor ve dahili sesten veriyor çözümü var mıdır acaba ?
  2. OguzHas

Sohbet Redmi K40 Gaming Ve Apple Watch

Merhabalar elimde Apple watch 7 serisi var ve cihazım K40 Gaming Edition. Bu ikisini bir arada kullanabilir miyim acaba ? Redmi K40 Gaming 12+3/256GB
  3. OguzHas

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Kaliteli tek forum ❣️
  4. OguzHas

Yardım MI8SE Fastboot sorunu

Merhabalar, öncelikle cihazınızı sıfır hale getirmeniz gerek non-rom olması lazım. Cmd ile içindeki rom'u temizledikten sonra öncelikle twrp flashlayın flash attıktan sonra yeniden başlatıp bu defa fastboot modunda romu flashlayin fakat cmd ekranından yapın sorununuz düzelir. 1609345315
  5. OguzHas

Yardım Xiaomi Mİ8 SE Kulaklık Sorunj

Merhabalar Xiaomi Mi8 SE cihazıma bir hafta önce type-c kulaklık aldım ilk 2-3 gün ses aşırı yüksek gelirken şuan kulaklıktan ses az gelmeye başladı, ekolayzır ayarlarını vs. değiştiriyorum fakat işe yaramıyor. Airdots kullanıyorum onun sesi bir hayli daha yüksek. Yardımcı olabilecek var mı...
  6. OguzHas

Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

Hocam TWRP den flashlamaya çalıştığım da zip signature failed hatası veriyor sebebini çözemedim yardımcı olabilir misiniz ? Edit: TWRP den izin vermem gerekiyormuş hallettim :)
  7. OguzHas

Yardım yakınlık sensörü çalışmıyor

Hocam romlarda persist.img dosyası yok aynı konudan ben de muzdaripim düzeltemedim hiç bir şekilde
  8. OguzHas

Yardım Mi8SE Miui 11.1 Sensörler çalışmıyor

Evet ADB de yaptığım zaman oluyor ama cihazdan nasıl komut vereceğim yardımcı olur musunuz
  9. OguzHas

Romdan persist.img dosyasını aldım ama hiç bir şekilde olmuyor şunu alıyorum ADB programında : E:\XİAOMİ Mİ8SE\Minimal ADB and Fastboot>fastboot flash persist persist.img target reported max download size of 805306368 bytes sending 'persist' (196 KB)... OKAY [ 0.000s] writing 'persist'...
  10. OguzHas

Çok teşekkür ederim beyler 1573954100 Şimdi yeniden bir güncelleme geldi bakalım düzelicek mi
  11. OguzHas

Arkadaşlar dün gece romu yükledim, ve sensörlerin hiç birisi çalışmıyor, persist.img dosyasını çok aradım kullandığım rom bu. Bana persist dosyasını bulabilir miyiz bir çok arkadaşım daha bu sorunu yaşıyor. suatsari Reiwa
  12. OguzHas

Yardım Mİ8SE MİUİ 10.2 Gece Modu Çalışmıyor

Anladım teşekkür ederim hocam, bir de Şuan Stabil kullanıyorum Betaya geçiş yapmak istiyorum wipe vs falan yapmadan geçiş yapsam sıkıntı olur mu telefonda ?
  13. OguzHas

Yardım edebilir misiniz konu hakkında
  14. OguzHas

Bu romu kullanıyorum fakat gece modunu açtığım zaman gece moduna geçmiyor yardım eder misiniz?
  15. OguzHas

Sohbet Sorunu çözene 150 Lira vereceğim

Telefonunuza güzel bir rom yükleyerek sürüm değişikliği ile o sorunu çözebilirsiniz
Üst Alt