oguzhanaydin kullanıcısının son içeriği

1. oguzhanaydin

Yardım Android açılmıyor.

Xiaomi Mi4c telefonum kendiliğinden kapanıp daha sonra zor açılıyor. Şarja taktığımda da bir anda %75'den %85e ardından %100e çıkıyor (telefon kapalı iken gösteren ekranda). Kapalı iken açmaya çalıştımda alttaki android yazısı dahi yüklenmiyor. Çözümü ne olabilir?
  2. oguzhanaydin

Yardım China Rom'a Google Kurmak

Dünden beri uğraşarak sonunda Mi4c telefonumun Android sürümünü 7.0 olarak yükselttim. Lakin Android ile gelen rom China Rom dolayısıyla Google ayarları vs yok. Açıkçası xiaomi.eu sitesinden rom kurmaya tırsıyorum daha önce oradan kullanıyordum lakin 7.0da bir aksilik çıkması durumunda telefonu...
  3. oguzhanaydin

"cihazı bul durumu kontrol edilemedi-durum alınamıyor daha sonra tekrar deneyin"

Aynı durum bende de mevcut. Aynı rom, aynı hata. Telefon daha kurulum ekranında olduğu için hiç bir şekilde müdahale de edemiyorum. Yardım?
  4. oguzhanaydin

Haber Xiaomi Mi 4 için Android 6.0 güncellemesi başladı

Benim telefona Android 7 gelmedi hala ama :D
  5. oguzhanaydin

Haber Xiaomi Mi 4 için Android 6.0 güncellemesi başladı

Merhabalar. Biraz okudum yazılanları da Mi4c içinde geleceğini söylemişsiniz Android 6.0'ın. Benim telefonumda şuan xiaomi.eu sitesinden indirilmiş MİUİ 8 sürümü yüklü. Yine de android güncellemesini yapar değil mi kendisi?
  6. oguzhanaydin

Yardım Mi4C Android Yükseltme

Dün Xiaomi Mi4c cihazını Xiaomi.eu sitesinde bulunan son stabil MİUİ versiyonu ile guncelledim. Ama Android sürümünü de güncellemek istiyorum. Bunu yapmama gerek var mı nasıl yapabilirim?
  7. oguzhanaydin

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Sizinde Mi4c sanırım. Siz ne kullanıyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim
  8. oguzhanaydin

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Merhabalar. Şuan xiaomi.eu sitesinden indirmiş olduğum MİUİ 8 sürümünü kullanıyorum. Telefonum Xiaomi Mi4c. Acaba Xiaomi Mi4c için olmadığından Xiaomi Mi4 için olan versiyonunu yüklemem bir sorun oluşturur mu?
  9. oguzhanaydin

Android Marsmallow Yüklemesi

Resmi olarak yüklenmemiş fakat ben yüklesem sorun olur mu? Dosya şu: https://docs.google.com/uc?id=0B_bSoeXGyH-fTkpZelNqVm0tWWs&export=download
  10. oguzhanaydin

Herkese Selamlar

Zenex saolsun çok yardımcı oldu. Sorunu çözdüm. Teşekkürler yine de :)
  11. oguzhanaydin

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

İlk madalyamı almak için sabırsızlanıyorum... :)
  12. oguzhanaydin

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.11.10 Güncellemesi

Diğer türlü yüklenmiyor çok denedim. :D Sadece fastboot yükleniyor. Ya da ben sadece onu becerebiliyorum...
  13. oguzhanaydin

Mi 4c için global sürüm yok işte. :/
  14. oguzhanaydin

Ya fastboot için bir sürümünü bulamadım ben bunun. Mi 4c için Fastboot yok mudur? Dün China sürümünü yükledim fakat bir çok hata var. Normal şekilde yüklenmiyor hiç bir MİUİ sürümü. Fastboot sürümünüde bulamadım yardım eder misiniz?
  15. oguzhanaydin

Mi 4c için yok mu? Xiaomi.eu'dan indirsem sorun olur mu acaba? Şu linkten; https://xiaomi.eu/community/threads/6-11-10.36056/
Üst Alt