oguz6nsoy kullanıcısının son içeriği

1. oguz6nsoy

İpucu XİAOMİ Hızlı Şarj Aktif Etme

Görelim bakalım faydası var mı
  2. oguz6nsoy

Rom CalyxOs 4.2.0 UNOFFICIAL| A13

Ekran görüntüleri yok hocam hiç. Kamera app hangisi? Uygulama sorunları var mı?
  3. oguz6nsoy

Rom Mi 9T Android 12 Rom Derlemesi

Arrowos resmi çıkmış ArrowOS - Downloads
  4. oguz6nsoy

Soru Arrow os mu xperience mı

Mi 9t kernel ve rom konusunda yardımcı olur musunuz?
  5. oguz6nsoy

Mi 9T/K20 [Android 10-11-12] Dolby Atmos

Android 12 tabanlı arrowos aosp sorunsuz. Teşekkürler harika gerçekten
  6. oguz6nsoy

Soru Arrow os mu xperience mı

Gapps Google uygulamaları içeriyor. Vanilla ise yalın Android, Playstore da dahil olmak üzere diğerleri yok.
  7. oguz6nsoy

Evoda da bazen durum çubuğu kayboluyor telefonu yan yatırıp düzeltince geliyor. Özelleştirme olması gerek. Çok teşekkürler. İnş beta sonrası hepsi süper olur
  8. oguz6nsoy

Evonun şarj süresini beğendim ekran süresi az olsa bataryam 3bin mah olsa bile tüm gün kullanabiliyorum. Dotos hatalıydı kamera sorunu vardı. Arrowda birşey hissettiniz mi?
  9. oguz6nsoy

Çok teşekkürler. Ekran görüntülerini de bulabilir misiniz? Şuan evodayım ama wifi açıp kapatma sinir ediyor
  10. oguz6nsoy

Rom Mi9T Pro/Redmi K20Pro Evolution X Snow Android12 (raphael)

Hocam bildirim çubuğunu indirince sağ üstte Şu saatte kadar diye bir saat de var ve o nedir?
  11. oguz6nsoy

Haber Evolution x Android 12 Çıktı

Hocam arkaplanınizi iyi seçin. Simsiyah olunca anca düzelmişti bende legionosda.
  12. oguz6nsoy

Rom LegionOS Official ROM [12]

İyi okumuyor sanki hocam ya. Mat kırılmaz var ama önce bu kadar sinir etmiyordu. Arayüz akıcılık harika. Denemek isteyen denesin begenecek eminim. Android 12 aosp özelleştirilmeli olan rom var mı hiç? Birileri önerse
  13. oguz6nsoy

Kurulumu yaptım. Harika akıcı. Tek eksiği kamera uygulaması sorunlu gcam kurdum. Kişiselleştirme keşke daha çok olaymış.
  14. oguz6nsoy

linke tıklayınca hata veriyor . 2 kasım itibariyle yeni sürümü mü çıkmış?
Üst Alt