Offwhite kullanıcısının son içeriği

1. O

Mİ A1 Android 11 Descendant rom

Vaktim yok,silebilirsiniz konuyu..
  2. O

Mİ A1 Android 11 Descendant rom

11 romlar arasında arayüz olarak en beğendiğim rom.. Yüklemeyi twpr kullanarak yapabilirsiniz.. kaynak :xda descendant_tissot-XI-20210119-Official.zip
  3. O

Haber Mi A1'e geri döndüm(hergün yeni bir rom paylaşacağım)

Android 11 descendant rom kullanıyorum,tavsiye ederim.. descendant_tissot-XI-20210119-Official.zip
  4. O

Yardım Mi A1 Tlf kapatamiyorum

Ekran resmi için ses kısma+güç tuşunun basılı olması lazım.Kılıf etkisi,düşme vs. durumlarda takılı kalmış olabilir.Kontol edin derim..
  5. O

Yardım Mi 6 cihazın kendi kendine müzik çalması

Kilit ekranı ayarlarında yada ek ayarlar kısmında olması gerek,şu an telefonumda mevcut değil.. Ayarlarda arama kısmını kullanabilsiniz.. 1569873500 Kızımın ağlama sesine tepki verdiğine şahidim :)))
  6. O

Yardım Mi 6 cihazın kendi kendine müzik çalması

Merhaba.. Benim kullandığım bazı custom romlarda başıma gelmişti.Kilit ekranında müzik tanıma diye bir özellik vardı,o aktif olmuş,herhangi bir ses ,yada ortamdaki bir müziği tanıyıp benzer müzik çalıyordu.Sizin ki de büyük bir ihtimal ona benziyor.Ayarlarınızı kontrol edin bence..
  7. O

Rom 7.5 Ekran süresi Aosp extended rom v.6.6

5-6 günlük kullanımda ekran süresinin 7.5 saat ortalamasına düştüğünü gördüm. İlginçtir, ilk kez kurduğum zaman bu süreyi almıştım. Bu nedenle konuyu güncelleyeceğim
  8. O

Rom 7.5 Ekran süresi Aosp extended rom v.6.6

Merhaba Orijinal konusu olan [ROM][9.0.0_r35] AospExtended ROM V6.5 [OFFICIAL] [21ST APRIL] AOSP EXTENDED romun v6.6 sürümünü kullanmaktayım.miui tabanlı romlar tercih etmeme rağmen güncel olan pie romlarda karar kılmak daha kullanışlı geldi.Bor çok rom denememe rağmen aşağıda indirme linkini...
  9. O

Rom Mi A1 için MIUI Tabanlı Romlar

İsabetli bir rehber olmuş teşekkürler...Türk telekomda ki sim kart etkinleştirilemedi uyarısını yenebilirsem tekrar eu Roma döneceğim..yada operatör değişikliği..
  10. O

Soru Sizce Hangi Romu Kullanmalıyım

A1 için olan linki atabilir misiniz?
  11. O

Soru Sizce Hangi Romu Kullanmalıyım

Merhabalar [ROM][9.0][Official][Tissot][4.9]Resurrection Remix v7.0.2 [04/06/2019] Android 9 Pie Lineage,slimroms,omni ve orjinal remix rom birleşimi,gayet akıcı ve stabil,şarj süresi de gayet iyi ,bir sürü özelleştirme sunuyor..son sürümü 7.02..Forumda Türkçe anlatımında vardı yanılmıyorsam...
  12. O

Yardım Miroom sim aktivasyon hizmeti

Özür dilerim mesajda" kapanıyor " yazmışım,düzelltim..kapanmıyor olacak..kapatılamıyor
  13. O

Yardım Miroom sim aktivasyon hizmeti

Aynı sorun bende de var ...Bu nedenle AOSP tabanlı romlar kullanıyorum.. Şu ana kadar da çözebilmiş değilim,forumdaki tüm yöntemleri denememe rağmen... Cihazı bul seçeneğini kapatmaya çalıştığınız zaman error kodu ile hata veriyor,kapanmıyor...ek ayarlardan Xiaomi sim hizmetleri aktivasyon...
  14. O

Rom [8.1][PORT] Mi A1 için MiRoom Yükleme Rehberi

Ben sorunu çözebilmek için baya bi deneme yapmıştım,mi server'ına etkinleştirme SMS'i yolladığını bilmeden..Bildirimi devre dışı bırakmak servisin kullanılmasını etkilemiyor..size fazla yansımamıştır inşallah.. Operatörünüzün uygulamasından güncel fatura bilgilerinden kontrol edebilirsiniz...
  15. O

Rom [8.1][PORT] Mi A1 için MiRoom Yükleme Rehberi

Merhaba..bende sizin bahsettiğiniz bu romu kullanıyordum..sim kart etkinleştirilemedi hatası veren bu :)) yüklendikten sonra sim kartı görmedi,epic romdaki dual volte ,wifi yamasını yüklendikten sonra sim kartı tanıyor,ancak aktifleşmiyor..Türk Telekom dan kaynaklandığı kanısına vardım ,topu...
Üst Alt