odunq kullanıcısının son içeriği

1. O

MIUI 12.5 Redmi Note 9S - Hindistan Kararlı Rom V12.5.1.0.RJWINXM İndirme Bağlantıları

Sağ olun tekrar. M2003J6A1G numaralı Redmi note9s telefon. Sizin linkte note9pro yazıyor, sanırım aynı yazılım olduğu için attınız. Sadece yanlışlık olmasın diye sormak adına yazdım. Teşekkürler.
  2. O

MIUI 12.5 Redmi Note 9S - Hindistan Kararlı Rom V12.5.1.0.RJWINXM İndirme Bağlantıları

Tavsiye için teşekkürler. Mahsuru yoksa linkini mesaja ekleyebilir misiniz? Link vermek kural dışıysa ayrıca araştırmaya çalışayım.
  3. O

Cevap için teşekkürler hocam. Bootloader işleminden sonra garanti dışı olacağını tahmin ettim tabi ama gerçekten telefon kötü durumda olunca göze aldık artık. Dediğiniz gibi hangi rom olacağı konusunda biraz daha araştırma yapmak gerek o zaman.
  4. O

Merhaba, hepsiburadadan alınma garantili redmi note 9s telefon mevcut fakat stock romdan hiç memnun değilim. Donma ve stabilite sorunları yaşıyorum. Uygulamalarda da sorun var. Garanti süresi devam ediyor ama yine de farklı rom yüklemek istiyorum. Fastboot rom kurulum rehberi verilmiş fakat...
  5. O

Yardım Ne yaparsam yapayım root atamadım (Redmi 8A)

Flood olmasın da ben sorunu çözdüm tekrar tekrar arkadaşların vaktini almak istemem. Dediğim gibi hiçbir şekilde TWRPden magisk yükleyemedim. Fastboot ile rom ve magisk.apk üzerinden editlediğim dosyayı telefona ekledim. Root görüyordu adb komutlarından su işlemese dahi işlemleri yapabildim...
  6. O

Bilgi için teşekkürler aynı şekilde öğrendim ben de format data yapıyorum tekrar sistem geliyor. Dosya isimleri düzeliyor fakat TWRP-3.3.2B-0402-REDMI8-CN-wzsx150-fastboot başlıklı bir TWRP yükleme şekli var onu yükleyince yine karışıyor isimler. Bu sefer miui 11 e geçeyim dedim ve miflash ile...
  7. O

Dün o şekilde kaldıktan sonra biraz araştırdım zaten fastbootta miflash ile rom atıldığını öğrendim bir tane miui 12 rom buldum yükledim. şu şekilde kodu: olivelite_global_images_V12.0.3.0.QCPMIXM_20210518.0000.00_10.0_global_b3f0418196 Bunu yükledikten sonra telefon açıldı. TWRP yüklemek...
  8. O

Hocam onu da denedim sonra kontrol ettim root oluyor ama magisk yüklemiyor. Ondan sonra başka şeyler de denedim hatta şu anda telefon fastbottta kaldı işlem yapamıyorum.
  9. O

Mevcut romdan boot.img nasıl alınır acaba? Ben de root yapamadım. Şu anda TWRP yüklü. Dediğiniz şekilde yapmaya çalışacağım.
  10. O

Soru Telefon numarası doğrulama?

Çözüm bulabildiniz mi bilmiyorum ama aynı olay benim de başıma geldi. Hattımı turkcelle taşımıştım. Sürekli mesaj gönderiyor ama doğrulanamıyordu. İnternetten i.mi.com a girip telefonu bul u kapattım. Telefondan mi hesabını kapattım. Daha sonra hesaba tekrar giriş yaptım son kez aktivasyon...
  11. O

Yardım Mi 4 Lte Miui 10 Rom Yükleme

peki hocam çince sürümde ingilizce oluyor mu yoksa sadece çince mi? bir de o sürüme yükseltirsek kolay şekilde geri dönme şansı var mı? bu işlemleri yapmak için root gerekir mi?
Üst Alt